The Infernal Devices
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Infernal Devices - фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Лунен календар
CURRENT MOON
Очаквайте
Издателства
Здрач - книга първа 3186701f -------------------------- Здрач - книга първа 2444376y -------------------------- Здрач - книга първа 3186845E -------------------------- Здрач - книга първа 3217669R -------------------------- Здрач - книга първа 2450868t
Top posting users this month
No user

 

 Здрач - книга първа

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Nuriko
Aдминистратор
Aдминистратор
Nuriko


Брой мнения : 707
Join date : 03.04.2011
Age : 35
Местожителство : Ада

Здрач - книга първа Empty
ПисанеЗаглавие: Здрач - книга първа   Здрач - книга първа EmptyНед Апр 03, 2011 7:02 pm

Здрач - книга първа Zdrach

Здрач от Стефани Майър
Издател: Егмонт България

"Здрач" е историята на една невъзможна любов. История, изпълнена с много приключения и опасности. История за приятелство. История за игра на живот и смърт.

Бела Суон винаги е била различна и никога от популярните. Но когато се премества във Форкс, нещата се променят. Тя се превръща в център на вниманието, а нейното е привлечено от мистериозния и нечовешки красив Едуард Кълън и неговото семейство. Едуард обаче пази страшна тайна, а разкриването й ще доведе до редица опасности, битка на живот и смърт, нови приятелства и една невероятно силна, изпепеляваща любов.



Последната промяна е направена от Nuriko на Нед Апр 03, 2011 10:00 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://the-infernal-devices.bulgarianforum.net
trotinetka
Долноземец
Долноземец
trotinetka


Брой мнения : 240
Join date : 03.04.2011
Age : 28

Здрач - книга първа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здрач - книга първа   Здрач - книга първа EmptyНед Апр 03, 2011 9:46 pm

Много зарибяваща поредица е това. Най-любима ми е естествено първата книга. Има някакво магично очарование, което е толкова заразяващо, че... Първият път, когато четох книгата, просто наистина не можех да я оставя! Х0дех, ядах, в час, по пътя, навсякъде я четях и за един ден я погълнах. Невероятна книга! Каквото и да говорят всички, "Здрач" си е "Здрач" Exclamation
Върнете се в началото Go down
http://the-uni.eu/
Nuriko
Aдминистратор
Aдминистратор
Nuriko


Брой мнения : 707
Join date : 03.04.2011
Age : 35
Местожителство : Ада

Здрач - книга първа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здрач - книга първа   Здрач - книга първа EmptyПон Апр 04, 2011 4:10 pm

Така си е.
Лично аз първо гледах филма. После си купих всичките книги на веднъж. Останах много изненадана и очарована от това колко добре са се справили резисьорите при създаването на филма. Рядко се постига толкова добро нещо. Но разбира се за това има освона роля и добрата книга.
Върнете се в началото Go down
https://the-infernal-devices.bulgarianforum.net
Едно Момче
Мундан
Мундан
Едно Момче


Брой мнения : 56
Join date : 04.04.2011
Age : 31

Здрач - книга първа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здрач - книга първа   Здрач - книга първа EmptyВто Апр 12, 2011 5:28 pm

Чел съм само първата книга от поредицата, не защото не ми харесва (уникална е) просто дадох обещание преди време..
Дванадесета глава ми е любима. Не знам как и защо, когато я четях почувствах, че тази глава ще ми остане любима.
Върнете се в началото Go down
Nuriko
Aдминистратор
Aдминистратор
Nuriko


Брой мнения : 707
Join date : 03.04.2011
Age : 35
Местожителство : Ада

Здрач - книга първа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здрач - книга първа   Здрач - книга първа EmptyВто Апр 12, 2011 6:01 pm

Наистина приятна глава. Мен лично ми харесва цялата книга. Първо бях гледала филма и много ми допадна. А когато прочетох и книгата... нямам думи просто.
Върнете се в началото Go down
https://the-infernal-devices.bulgarianforum.net
swetim
Мундан
Мундан
swetim


Брой мнения : 41
Join date : 18.04.2011

Здрач - книга първа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здрач - книга първа   Здрач - книга първа EmptyСря Юни 29, 2011 10:18 pm

Първо гледах филма, но после реших да прочета книгата. Тази книга ме запали по фентъзито и въобще по четенето, защото преди четях доста рядко.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Здрач - книга първа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здрач - книга първа   Здрач - книга първа Empty

Върнете се в началото Go down
 
Здрач - книга първа
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Белязана - книга първа
» Престъпни удоволствия - книга първа
» The Clockwork Angel - първа книга
» Значение на имената \Здрач\
» Любим вампир от Здрач

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Infernal Devices :: Книги :: Други книги :: Здрач-
Идете на: