The Infernal Devices
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Infernal Devices - фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Лунен календар
CURRENT MOON
Очаквайте
Издателства
Hollywood Undead 3186701f -------------------------- Hollywood Undead 2444376y -------------------------- Hollywood Undead 3186845E -------------------------- Hollywood Undead 3217669R -------------------------- Hollywood Undead 2450868t
Top posting users this month
No user

 

 Hollywood Undead

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Nuriko
Aдминистратор
Aдминистратор
Nuriko


Брой мнения : 707
Join date : 03.04.2011
Age : 35
Местожителство : Ада

Hollywood Undead Empty
ПисанеЗаглавие: Hollywood Undead   Hollywood Undead EmptyПон Юли 04, 2011 2:20 am

Hollywood Undead

Hollywood Undead 5924_Hollywood-Undead%20%281%29

Hollywood Undead e американска рап банда, макар че лично аз не бих нарекла стила им само рап, там има и алтернативна и малко хип-хоп и какво ли още не. Идват от Лос Анджелис, Калифорния. Дебютният им албум Swan Songs е излязъл на 2 септември 2008г и от тогава нататък бавно се проправят пътя нагоре.

Повярвайте ми дори аз дето не обичам рап съм пленена от тях. Всеки едни техен нов албум е по-добър от предишния, така че накрая да можем само да се чудим на таланта на тези момчета скрити под чудатите си маски.


Това е последнят им хит. Сами се уверете колко са добри.

Върнете се в началото Go down
https://the-infernal-devices.bulgarianforum.net
Laura-C
Мундан
Мундан
Laura-C


Брой мнения : 82
Join date : 02.05.2011
Age : 35
Местожителство : Wasteland, Mistvalley

Hollywood Undead Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hollywood Undead   Hollywood Undead EmptyПон Юли 04, 2011 4:22 am

"Undead" ми е любимата песен! На нея си провеждам тренировките, защото ми действа много нахъсващо и ми покачва адреналина.
Върнете се в началото Go down
Nuriko
Aдминистратор
Aдминистратор
Nuriko


Брой мнения : 707
Join date : 03.04.2011
Age : 35
Местожителство : Ада

Hollywood Undead Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hollywood Undead   Hollywood Undead EmptyПон Юли 04, 2011 1:35 pm

Аз пък не можа да се откъсна от последния им албум, от общо над 30 песни съм си запазила към 20 и все си ги слушам. Много ми харесват I Don't Wanna Die, Hear Me Now, Pour Me. А от някой по-стари песнички - City, Undead и Young.
Върнете се в началото Go down
https://the-infernal-devices.bulgarianforum.net
Sponsored content





Hollywood Undead Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hollywood Undead   Hollywood Undead Empty

Върнете се в началото Go down
 
Hollywood Undead
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Infernal Devices :: Телевизия - Филми, Сериали, Музика :: Музика-
Идете на: