The Infernal Devices
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Infernal Devices - фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Лунен календар
CURRENT MOON
Очаквайте
Издателства
„На крачка от гроба“ by Джанин Фрост. 3186701f -------------------------- „На крачка от гроба“ by Джанин Фрост. 2444376y -------------------------- „На крачка от гроба“ by Джанин Фрост. 3186845E -------------------------- „На крачка от гроба“ by Джанин Фрост. 3217669R -------------------------- „На крачка от гроба“ by Джанин Фрост. 2450868t
Top posting users this month
No user

 

 „На крачка от гроба“ by Джанин Фрост.

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
trotinetka
Долноземец
Долноземец
trotinetka


Брой мнения : 240
Join date : 03.04.2011
Age : 28

„На крачка от гроба“ by Джанин Фрост. Empty
ПисанеЗаглавие: „На крачка от гроба“ by Джанин Фрост.   „На крачка от гроба“ by Джанин Фрост. EmptyНед Апр 03, 2011 4:38 pm

„На крачка от гроба“ by Джанин Фрост. D7f5da78d36f

Катрин Крoуфийлд крие много тайни. Тя е полувампир с огнен темперамент и преследва неживите с надеждата един от тях да е баща й – онзи, който е бил отговорен за съсипването на живота на майка й. Докато не попада в плен на Боунс – вампир и ловец на глави, който й предлага сделка. Тя е изумена, че не приключва като негова вечеря – нима наистина има добри вампири? Кат се съгласява да тренира със сексапилния ловец, докато бойните й рефлекси станат бързи и остри като зъбите му. Но преди да успее да се наслади на новопридобитите си умения на ловец, сритващ задниците на демоните, Кат и Боунс се оказват преследвани от група убийци. Сега Кат ще трябва да избере страна. А Боунс се оказва толкова изкушаващ, колкото всеки мъж с биещо сърце...

Перфектното съчетание на динамично действие, страстна любов, оригинален хумор и неочаквани обрати. Феноменално добра.

БЕСТСЕЛЪР НА „НЮ ЙОРК ТАЙМС“
Върнете се в началото Go down
http://the-uni.eu/
black_raven
Мундан
Мундан
black_raven


Брой мнения : 39
Join date : 19.06.2011

„На крачка от гроба“ by Джанин Фрост. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: „На крачка от гроба“ by Джанин Фрост.   „На крачка от гроба“ by Джанин Фрост. EmptyНед Юни 19, 2011 12:43 am

Това стана една от любимите ми поредици. Има си от всичко - мистерия, любов, драма, екшън... С нетърпение очаквам да издадат и следващата книга. Smile
Върнете се в началото Go down
Nuriko
Aдминистратор
Aдминистратор
Nuriko


Брой мнения : 707
Join date : 03.04.2011
Age : 35
Местожителство : Ада

„На крачка от гроба“ by Джанин Фрост. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: „На крачка от гроба“ by Джанин Фрост.   „На крачка от гроба“ by Джанин Фрост. EmptyСъб Юли 09, 2011 3:55 am

Сега прочетох книгата и наистина останах повече от доволна.
Първо се изненадах, че е малък формат, но и отива и така корицата изглеждза по на място. Историята наистина бе добре написана, с доста добри и добре описани моменти. Образите са просто.... Боунс е просто.... Влиза в класацията ми за любими вампири. Иначе нямам търпение скоро да излезе втората книга. С толкова добра книжка, корицата може да бъде и най-грозната на Вселената и пак няма да ме интересува това.
Върнете се в началото Go down
https://the-infernal-devices.bulgarianforum.net
Laura-C
Мундан
Мундан
Laura-C


Брой мнения : 82
Join date : 02.05.2011
Age : 35
Местожителство : Wasteland, Mistvalley

„На крачка от гроба“ by Джанин Фрост. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: „На крачка от гроба“ by Джанин Фрост.   „На крачка от гроба“ by Джанин Фрост. EmptyСъб Юли 09, 2011 7:18 pm

И аз много се изненадах, когато я видях, че е в джобен формат. Дано успеят да купят правата за оригиналните корици!
Върнете се в началото Go down
Nuriko
Aдминистратор
Aдминистратор
Nuriko


Брой мнения : 707
Join date : 03.04.2011
Age : 35
Местожителство : Ада

„На крачка от гроба“ by Джанин Фрост. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: „На крачка от гроба“ by Джанин Фрост.   „На крачка от гроба“ by Джанин Фрост. EmptyНед Юли 10, 2011 2:05 pm

не знам, те също не ме привлякоха особено много,само една ми хареса.
Дори и да останат със собствени корици дано ще е добре, просто ще се постараят още. Като е толкова малка не изглежда съвсем зле.
Върнете се в началото Go down
https://the-infernal-devices.bulgarianforum.net
Sponsored content





„На крачка от гроба“ by Джанин Фрост. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: „На крачка от гроба“ by Джанин Фрост.   „На крачка от гроба“ by Джанин Фрост. Empty

Върнете се в началото Go down
 
„На крачка от гроба“ by Джанин Фрост.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Infernal Devices :: Книги :: Издателство "Ибис"-
Идете на: