The Infernal Devices
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Infernal Devices - фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Лунен календар
CURRENT MOON
Очаквайте
Издателства
JoInT{}MaNia4ka 3186701f -------------------------- JoInT{}MaNia4ka 2444376y -------------------------- JoInT{}MaNia4ka 3186845E -------------------------- JoInT{}MaNia4ka 3217669R -------------------------- JoInT{}MaNia4ka 2450868t
Top posting users this month
No user

 

 JoInT{}MaNia4ka

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
JoInT{}MaNia4ka
Мундан
Мундан
JoInT{}MaNia4ka


Брой мнения : 52
Join date : 09.06.2011
Age : 31
Местожителство : Плевен

JoInT{}MaNia4ka Empty
ПисанеЗаглавие: JoInT{}MaNia4ka   JoInT{}MaNia4ka EmptyЧет Юни 09, 2011 7:45 am

Здравейте.

Казвам се Деси, но предпочитам да ме наричат Дес (смятам, че повече отговаря на характера ми). На 18 години съм и живея в град Плевен.
Не знам какво точно мога да кажа за себе си, затова може всеки свободно да ми зададе свой въпрос, но който ще отговоря.

За сега мога да кажа, че имам няколко хобита, с които жонглирам.
Занимавам се с писане, правя субтитри, гледам анимета, чета книги, работя с амви-та...

Мога още неща да пиша за себе си, но зависи много дали някой иска да ме опознае. Това е за сега.
Върнете се в началото Go down
Nuriko
Aдминистратор
Aдминистратор
Nuriko


Брой мнения : 707
Join date : 03.04.2011
Age : 35
Местожителство : Ада

JoInT{}MaNia4ka Empty
ПисанеЗаглавие: Re: JoInT{}MaNia4ka   JoInT{}MaNia4ka EmptyЧет Юни 09, 2011 4:47 pm

Здравей. Добре дошла при нас. И за да може да те опознаем още по-добре отговори ни на няколко въпросчета:

Коя ти бе първата вампирска книжа книжка?

Ккаво точно те запали в тази жанр?

Кой ти е любимия вампирски филм?

Ами вампирска книга или поредицата в момента?

Любимо аниме? Ами манга?

Покажи ни някое от любимите си клипчета, който се правила. Аз също правя, макар че вече не толкова, а и не съм добра в тях, най-често са само снимки и текст. Но имам и няколко от филми.
Върнете се в началото Go down
https://the-infernal-devices.bulgarianforum.net
JoInT{}MaNia4ka
Мундан
Мундан
JoInT{}MaNia4ka


Брой мнения : 52
Join date : 09.06.2011
Age : 31
Местожителство : Плевен

JoInT{}MaNia4ka Empty
ПисанеЗаглавие: Re: JoInT{}MaNia4ka   JoInT{}MaNia4ka EmptyЧет Юни 09, 2011 7:38 pm

Коя ти бе първата вампирска книжа книжка? - О, от поредицата Здрач. Преди не бях чела каквато и да е книга. Мразех да чета, но точно тази поредица ми отключи вратата за по нататъшните книги.

Какво точно те запали в тази жанр? - Вампирския? Ами предиполагам ситуациите пред, които се изправят героите. Борят се...
Усещанията са доста различни в зависимост от дадената книга.

Кой ти е любимия вампирски филм? - Нямам понятия. Филми много, но така и не успявам да вникна в тях, както се получава при книгите.

Ами вампирска книга или поредицата в момента? - Среднощен ловец. Тази поредица ми харесва най-много от всичко, което съм чела до сега.

Любимо аниме? Ами манга? - Любимо аниме... ами не знам, може би защото следя Наруто, но разбира се гледам и други. Преди харесвах ечита, а сега не мога да ги трая.
Ayashi No Ceres, е едно от любимите ми...
Манга нямам.

Клиповете... ами доста рядко се занимавам...
Ох, бях направила една простотия... http://www.vbox7.com/play:5af45604
Върнете се в началото Go down
Nuriko
Aдминистратор
Aдминистратор
Nuriko


Брой мнения : 707
Join date : 03.04.2011
Age : 35
Местожителство : Ада

JoInT{}MaNia4ka Empty
ПисанеЗаглавие: Re: JoInT{}MaNia4ka   JoInT{}MaNia4ka EmptyЧет Юни 09, 2011 10:17 pm

Ayashi No Ceres ми бе едно от първите. Наистина добра история, макар че надали ще я понеса да я гледам отново. Иначе за нещо по-популярно съм фен на Хелсинг ОВА и Блиич.

И аз правя клипчета - може да видиш някой от нещата ми + стихчета в Лично творчество. Иначе клипчето ти е много забавно.
Върнете се в началото Go down
https://the-infernal-devices.bulgarianforum.net
JoInT{}MaNia4ka
Мундан
Мундан
JoInT{}MaNia4ka


Брой мнения : 52
Join date : 09.06.2011
Age : 31
Местожителство : Плевен

JoInT{}MaNia4ka Empty
ПисанеЗаглавие: Re: JoInT{}MaNia4ka   JoInT{}MaNia4ka EmptyЧет Юни 09, 2011 11:10 pm

Nuriko написа:
Ayashi No Ceres ми бе едно от първите. Наистина добра история, макар че надали ще я понеса да я гледам отново. Иначе за нещо по-популярно съм фен на Хелсинг ОВА и Блиич.

И аз правя клипчета - може да видиш някой от нещата ми + стихчета в Лично творчество. Иначе клипчето ти е много забавно.

И аз като теб, надали ще успея да го гледам това аниме Ayashi No Ceres още веднъж.
Ще погледна в Лично творчество това, което си публикувала.
Върнете се в началото Go down
Nuriko
Aдминистратор
Aдминистратор
Nuriko


Брой мнения : 707
Join date : 03.04.2011
Age : 35
Местожителство : Ада

JoInT{}MaNia4ka Empty
ПисанеЗаглавие: Re: JoInT{}MaNia4ka   JoInT{}MaNia4ka EmptyПет Юни 10, 2011 1:37 am

Има и други страшно добри анимета - последно време много харесвам Kuroshitsuji страшно ми се иска да има и трети сезон, но сериозно се съмнявам. Вампирски Рицар - без коментар, влюбена съм в Зеро. А от по-старите няма как да не кажа първото си истинско аниме Trinity Blood - честоко го препоръчвам на всеки вампирски фен. А от музиката още настръхвам. Първоначално само заради началната песен гледах анимето.
Върнете се в началото Go down
https://the-infernal-devices.bulgarianforum.net
JoInT{}MaNia4ka
Мундан
Мундан
JoInT{}MaNia4ka


Брой мнения : 52
Join date : 09.06.2011
Age : 31
Местожителство : Плевен

JoInT{}MaNia4ka Empty
ПисанеЗаглавие: Re: JoInT{}MaNia4ka   JoInT{}MaNia4ka EmptyПет Юни 10, 2011 4:51 am

Nuriko, напълно съм съгласна с твоите изброени анимета. Дори на мен са ми любими. Доста са интересни и интригуващи Wink
Върнете се в началото Go down
Nuriko
Aдминистратор
Aдминистратор
Nuriko


Брой мнения : 707
Join date : 03.04.2011
Age : 35
Местожителство : Ада

JoInT{}MaNia4ka Empty
ПисанеЗаглавие: Re: JoInT{}MaNia4ka   JoInT{}MaNia4ka EmptyПет Юни 10, 2011 2:47 pm

Е това е малка част, но са едни от тези, който са ми оставили най-голямо впечатление. Има си и много други добри, всяко по свой си начин, но тези... Достатъчно ми е да видя Себастиан и обеквам като палачинка. Beating heart

На вампирски рицар с нетърпение очаквам да има и трети сезон. Вторият толкова ми хареса, че сама съм се го превеждала, за да си го запазя на български, така че да отговаря на първия който вече имах. Иначе езикът не ми е проблем.
Върнете се в началото Go down
https://the-infernal-devices.bulgarianforum.net
Sponsored content





JoInT{}MaNia4ka Empty
ПисанеЗаглавие: Re: JoInT{}MaNia4ka   JoInT{}MaNia4ka Empty

Върнете се в началото Go down
 
JoInT{}MaNia4ka
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Infernal Devices :: Начало :: Да се опознаем-
Идете на: