The Infernal Devices
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Infernal Devices - фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Лунен календар
CURRENT MOON
Очаквайте
Издателства
Слънчево момиче 3186701f -------------------------- Слънчево момиче 2444376y -------------------------- Слънчево момиче 3186845E -------------------------- Слънчево момиче 3217669R -------------------------- Слънчево момиче 2450868t
Top posting users this month
No user

 

 Слънчево момиче

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Съни
Мундан
Мундан
Съни


Брой мнения : 71
Join date : 24.05.2011
Age : 31
Местожителство : Самотен остров

Слънчево момиче Empty
ПисанеЗаглавие: Слънчево момиче   Слънчево момиче EmptyВто Май 24, 2011 11:42 pm

Здравейте,казвам се Оливия(оообожавам си името,звучи някак гръцко..).
Горда съм да кажа,че вече съм пълнолетна sunny .Пък и догодина ще съм абитуриентка(или както често се среща във Facebook-абитЮрентка) Shocked .
В момента живея в София - и не се гордея с това,но съм родена в Монтана-моя любим град Razz и съм израснала в Берковица...
Уча в училище с профил испански-не че го разбирам...Впрочем любим предмет ми е биологията и литературата.Мечтата ми е да вляза в СУ със специалност българска филология.Не ме разбирайте погрешно,хич и не искам да ставам учител-с тези ниски заплати,по-скоро ми се иска да работя в детско списание и да пиша разкази за деца.Между другото много ме бива в разказите и най-вече ,тези за вампири =.=!
Имам сестра на 7 годинки и братче на годинка и пет месеца--->едва ли си имате напредстава какъв бой пада....Имам и котарак със звучното име Марин!!!Любимата ми книга за вампири е естествено Академия за вампири sunny .Заради тази книга съм си наумила да обиколя Русия,в търсене на подходящия за мен Дмитрий... afro Мразя чалгата!!!Слушам Music:
Korn, Disturbed, Ill Nino, Trivium, Bullet For My Valentine, Three Days Grace, Papa Roach, Dope, Flowing Tears, Children Of Bodom, System Of a Down...
Харесвам позитивните хора,хора,които ще ти се усмихнат на улицата,без значение дали те познават или не,хора ,които ще ти помогнат,ако примерно си се изгубил в някой от многоброините квартали на София-както на мен самата често ми се случва...Аз съм Съни,защото според мен звучи много топло,приятно,заредено с положителна еергия....и най-важното - харесвам си го.
Ами горе-долу това съм аз!Оливия или Оли,понякога и Ливи,НО никога Оля!!!
Върнете се в началото Go down
Nuriko
Aдминистратор
Aдминистратор
Nuriko


Брой мнения : 707
Join date : 03.04.2011
Age : 35
Местожителство : Ада

Слънчево момиче Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Слънчево момиче   Слънчево момиче EmptyПет Май 27, 2011 7:47 pm

Здравей и приятно прекарване във форума ни.
Върнете се в началото Go down
https://the-infernal-devices.bulgarianforum.net
 
Слънчево момиче
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Infernal Devices :: Начало :: Да се опознаем-
Идете на: