The Infernal Devices
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Infernal Devices - фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Лунен календар
CURRENT MOON
Очаквайте
Издателства
Първият гроб отдясно 3186701f -------------------------- Първият гроб отдясно 2444376y -------------------------- Първият гроб отдясно 3186845E -------------------------- Първият гроб отдясно 3217669R -------------------------- Първият гроб отдясно 2450868t
Top posting users this month
No user

 

 Първият гроб отдясно

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Clockwork Angel
Aдминистратор
Aдминистратор
Clockwork Angel


Брой мнения : 127
Join date : 02.04.2011
Age : 29

Първият гроб отдясно Empty
ПисанеЗаглавие: Първият гроб отдясно   Първият гроб отдясно EmptyСъб Апр 30, 2011 12:47 pm

Първият гроб отдясно DARYNDA-1-147x213


Това е един съкрушителен, награден дебютен роман, който разказва за Чарли Дейвидсън, която работи на непълно работно време като частен детектив и пълно работно време като тъмен жътвар.

Чарли вижда мъртви хора! Точно така, тя вижда мъртви хора. И нейната работа е да ги убеди да "преминат в светлината". Но когато тези мъртви души са загинали в лоши обстоятелства(убийство), те искат Чарли да въведе ред и правосъдие. Нещата се усложняват, когато тя започва да сънува кошмари - някакво същество, което я е преследвало през целия й живот.... оказва се, че не е мъртъв. Навярно той е нещо съвсем различно.

Превод: Clockwork Angel
Върнете се в началото Go down
https://the-infernal-devices.bulgarianforum.net
Nirome
Мундан
Мундан
Nirome


Брой мнения : 61
Join date : 14.04.2011
Age : 55

Първият гроб отдясно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първият гроб отдясно   Първият гроб отдясно EmptyНед Май 01, 2011 5:05 pm

Това звучи много интересно. Ще го прочета, когато свърша със "Среднощен ловец".
Върнете се в началото Go down
Nuriko
Aдминистратор
Aдминистратор
Nuriko


Брой мнения : 707
Join date : 03.04.2011
Age : 35
Местожителство : Ада

Първият гроб отдясно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първият гроб отдясно   Първият гроб отдясно EmptyПет Май 27, 2011 4:16 am

Току-що изчетох откъс от книгата. Ето й линк към него:
http://www.ibis-press.eu/pdfs/charley-davidson-1-part.pdf


Но това, което ми направи впичателние е колко много прилича по характер Чарли Дейвидсън на Анита Блейк. Не смятате ли така?
Върнете се в началото Go down
https://the-infernal-devices.bulgarianforum.net
Laura-C
Мундан
Мундан
Laura-C


Брой мнения : 82
Join date : 02.05.2011
Age : 35
Местожителство : Wasteland, Mistvalley

Първият гроб отдясно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първият гроб отдясно   Първият гроб отдясно EmptyВто Май 31, 2011 5:00 pm

Смятам, че книгата ще е невероятна и определено ще си я взема щом се появи на пазара.
Върнете се в началото Go down
Nirome
Мундан
Мундан
Nirome


Брой мнения : 61
Join date : 14.04.2011
Age : 55

Първият гроб отдясно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първият гроб отдясно   Първият гроб отдясно EmptyСря Юни 01, 2011 4:54 am

Laura-C написа:
Смятам, че книгата ще е невероятна и определено ще си я взема щом се появи на пазара.
Аз също
Върнете се в началото Go down
black_raven
Мундан
Мундан
black_raven


Брой мнения : 39
Join date : 19.06.2011

Първият гроб отдясно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първият гроб отдясно   Първият гроб отдясно EmptyНед Юни 19, 2011 12:41 am

Още не съм си я купила, но определено смятам да го направя. Цялата поредица обещава да бъде много интересна, а и след всички положителни отзиви няма начин да я пропусна. Прочетох откъса и останах очарована от стила, от идеята и от тънкия хумор. Дано скоро да успея да си направя и този подарък. Smile
Върнете се в началото Go down
Laura-C
Мундан
Мундан
Laura-C


Брой мнения : 82
Join date : 02.05.2011
Age : 35
Местожителство : Wasteland, Mistvalley

Първият гроб отдясно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първият гроб отдясно   Първият гроб отдясно EmptyНед Юни 19, 2011 1:05 am

Прочетох я преди около 2 седмици и страшно ми хареса! Много добра книга, героите са страхотни, а за финалът нямам думи - наистина невероятен!
Върнете се в началото Go down
Nirome
Мундан
Мундан
Nirome


Брой мнения : 61
Join date : 14.04.2011
Age : 55

Първият гроб отдясно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първият гроб отдясно   Първият гроб отдясно EmptyСря Юни 22, 2011 10:10 pm

Значи, казвате си струва четенето? Малко спойлерче да ми пусне някой?.... Embarassed Pls?
Върнете се в началото Go down
Laura-C
Мундан
Мундан
Laura-C


Брой мнения : 82
Join date : 02.05.2011
Age : 35
Местожителство : Wasteland, Mistvalley

Първият гроб отдясно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първият гроб отдясно   Първият гроб отдясно EmptyЧет Юни 23, 2011 7:09 am

Ами аз не мога да ти пусна спойлер без да издам кой какъв е, така че ще се опитам да не издавам много:

Spoiler:

Като цяло бих определила книгата като кримка с елементи на свръхестествено. Рейес много ми хареса като персонаж, а историята е предадена много увлекателно. И най-вече няма нито вампири, нито върколаци. Малко по-различен сюжет.


Последната промяна е направена от Laura-C на Пет Юни 24, 2011 7:14 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Nirome
Мундан
Мундан
Nirome


Брой мнения : 61
Join date : 14.04.2011
Age : 55

Първият гроб отдясно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първият гроб отдясно   Първият гроб отдясно EmptyЧет Юни 23, 2011 9:55 pm

Благодаря! Определено ми разпали любопитството. От Хеликон, мога ли да си я взема? Или фен превод от някъде? Много ми станаха въпросите! Smile
Върнете се в началото Go down
Laura-C
Мундан
Мундан
Laura-C


Брой мнения : 82
Join date : 02.05.2011
Age : 35
Местожителство : Wasteland, Mistvalley

Първият гроб отдясно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първият гроб отдясно   Първият гроб отдясно EmptyПет Юни 24, 2011 7:14 pm

Ами фен превод все още няма. Иначе аз си я взех от Хеликон, там я имат.
Върнете се в началото Go down
Nirome
Мундан
Мундан
Nirome


Брой мнения : 61
Join date : 14.04.2011
Age : 55

Първият гроб отдясно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първият гроб отдясно   Първият гроб отдясно EmptyПон Юни 27, 2011 11:26 pm

Благодаря! Вече си я поръчах! Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Първият гроб отдясно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първият гроб отдясно   Първият гроб отдясно Empty

Върнете се в началото Go down
 
Първият гроб отдясно
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Първият крал на Шанара, книга 1
» Първият крал на Шанара, книга 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Infernal Devices :: Книги :: Издателство "Ибис"-
Идете на: