The Infernal Devices
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Infernal Devices - фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Лунен календар
CURRENT MOON
Очаквайте
Издателства
Козината на звяра (2010) 3186701f -------------------------- Козината на звяра (2010) 2444376y -------------------------- Козината на звяра (2010) 3186845E -------------------------- Козината на звяра (2010) 3217669R -------------------------- Козината на звяра (2010) 2450868t
Top posting users this month
No user

 

 Козината на звяра (2010)

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
joro55
Мундан
Мундан
joro55


Брой мнения : 28
Join date : 14.04.2011

Козината на звяра (2010) Empty
ПисанеЗаглавие: Козината на звяра (2010)   Козината на звяра (2010) EmptyПет Апр 29, 2011 6:57 pm

Резюме : Действието се развива 1655 г. в Нова Франция, когато част от Канада е била френска колония. Жозеф Коте, осъден на обесване, избягва от затвора и приема самоличността на свещеник. С новата си самоличност той отива в имението на местния лорд, който заедно със синовете и войниците си очакват пристигането на "дъщерите на краля" (така са наричали френски жени, които са пристигали в Канада с надежда да се омъжат).

В същото време, в околността се появяват върколаци, които нападат и убиват хората.

В ролите : Гийом Люме-Тиверж, Вивиан Одет, Жил Рено, Патрис Робител, Антоан Бертран, Марк Бопре, Мари-Шантал Перон, Себастиян Хюберду, Мириан Брюле, Пиер-Люк Лафонтен
Върнете се в началото Go down
Nirome
Мундан
Мундан
Nirome


Брой мнения : 61
Join date : 14.04.2011
Age : 55

Козината на звяра (2010) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Козината на звяра (2010)   Козината на звяра (2010) EmptyНед Май 01, 2011 5:03 pm

Гледах го филма преди около месец. На мен лично не ми направи впечатление. Опитали са се да третират темата за върколаците, но някак си нещо ми липсваше. Но това си е само мое мнение. Гледайте го! Може да ви хареса.
Върнете се в началото Go down
 
Козината на звяра (2010)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Infernal Devices :: Телевизия - Филми, Сериали, Музика :: Филми-
Идете на: