The Infernal Devices
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Infernal Devices - фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Лунен календар
CURRENT MOON
Очаквайте
Издателства
kokalwe или просто Ели 3186701f -------------------------- kokalwe или просто Ели 2444376y -------------------------- kokalwe или просто Ели 3186845E -------------------------- kokalwe или просто Ели 3217669R -------------------------- kokalwe или просто Ели 2450868t
Top posting users this month
No user

 

 kokalwe или просто Ели

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
kokalwe
Мундан
Мундан
kokalwe


Брой мнения : 9
Join date : 13.04.2011

kokalwe или просто Ели Empty
ПисанеЗаглавие: kokalwe или просто Ели   kokalwe или просто Ели EmptyНед Апр 17, 2011 8:59 pm

Здравейте, казвам се Ели. На 15 съм. Живея и уча в Хасково. Аз също не мога да живея без вампирски книги и музика. Харесвам всичко без метъл. Не знам защо, по принцип се водя музикално прасе- от всичко и по много. Very Happy
Много хора ме питат защо точно във форумите се пиша kokalwe - истината е, че и аз не знам. Заиграх се с клавиатурата и това се получи...
Обичам да се моткам в интернет ( когато не чета книги и не слушам музика) и навън с приятели.

С удоволствие ще отговарям на въпроси.
Smile
Върнете се в началото Go down
Nuriko
Aдминистратор
Aдминистратор
Nuriko


Брой мнения : 707
Join date : 03.04.2011
Age : 35
Местожителство : Ада

kokalwe или просто Ели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: kokalwe или просто Ели   kokalwe или просто Ели EmptyНед Апр 17, 2011 9:17 pm

Здрасти.
Лично аз като гледам името на профила ти се сещам за сериала Кости. Започнах да го гледам доста преди да го пуснат по наште телевизии и тогава си му виках Кокалче.
Ето и няколко въпросчета.

Коя ти бе първата вампирска книжа книжка?

Ккаво точно те запали в тази жанр?

Кой ти е любимия вампирски филм?

Ами вампирска книга или поредицата в момента?

Имаш ли домашен любимец?

Какво ти харесва в Реликвите на смрътните най-много?
Върнете се в началото Go down
https://the-infernal-devices.bulgarianforum.net
kokalwe
Мундан
Мундан
kokalwe


Брой мнения : 9
Join date : 13.04.2011

kokalwe или просто Ели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: kokalwe или просто Ели   kokalwe или просто Ели EmptyПон Апр 18, 2011 12:49 am

Very Happy Може да има нещо общо с костите. alien

Първата ми вампирска книга беше " Здрач " . Прочетох за нея в едно списание и си казах: " Защо пък не?! " и оттам се зарибих по всички книги.

Ами може би това, че позволява бягство от реалността, мечти...

Ами за филм... сещам се само за " Здрач" , но не ми допада особено. Има доста прилики с книгата, но разликите също не са малко. А иначе гледам много сериали: " Истинска кръв" много ми харесва, както и " Дневниците на вампира" .

" Здрач " определено си остава фаворит, но в момента съм пристрастена и към други : " Реликвите на смъртните ", " Истинска кръв" , " Академия за вампири ".

Да, имам... за жалост. Very Happy Истинско чудовище е. Куче, на 4 месеца, мъжко и всички вкъщи го наричат с различни имена. Баща ми, повлиян от руски филми му казва Юри. Shocked . Мама, повлияна от турските сериали го нарича Хасан. Laughing А аз, повлияна от американските сериали, го наричам Джейсън. По принцип имам 7 кучета, но само Джейсън живее вкъщи. Останалите са на двора.

Всичко, най- вече Джейс. Very Happy . Историята, героите, начинът на писане... с една дума : ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото Go down
Nuriko
Aдминистратор
Aдминистратор
Nuriko


Брой мнения : 707
Join date : 03.04.2011
Age : 35
Местожителство : Ада

kokalwe или просто Ели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: kokalwe или просто Ели   kokalwe или просто Ели EmptyПон Апр 18, 2011 1:08 am

Хахахахаххаа
Аз имам Kitty на 5г.
То също си има няколко имена. Официално е Стюпи, но с мама му казваме по често Изрод, Кретен, Дебелак или Идиот, за баба ми е просто Марко. Имам си само него и вече две рибки, но също искам и куче.

Каква порода е?
Върнете се в началото Go down
https://the-infernal-devices.bulgarianforum.net
kokalwe
Мундан
Мундан
kokalwe


Брой мнения : 9
Join date : 13.04.2011

kokalwe или просто Ели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: kokalwe или просто Ели   kokalwe или просто Ели EmptyПон Апр 18, 2011 3:40 am

Very Happy Стюпи е добро... Изрод също Laughing .
Ами кучето ми е някаква кръстоска между сибирска лайка, хъски, самуед ... с две думи и моето е изрод. Very Happy
А твоята котка каква порода е?
Върнете се в началото Go down
Nuriko
Aдминистратор
Aдминистратор
Nuriko


Брой мнения : 707
Join date : 03.04.2011
Age : 35
Местожителство : Ада

kokalwe или просто Ели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: kokalwe или просто Ели   kokalwe или просто Ели EmptyПон Апр 18, 2011 1:04 pm

E ij,dnfтна си е комбинацията.
Моя е наполовина персиец, наполовина ангорец. Ужасно е красив, но просто...

kokalwe или просто Ели Im_hiding_by_shanara_love-d3cr1u9

Ето какво оставя от леглото ми ако го оправя. А защо е изрод. Ами... за 5г така и не се научи къде е тоалетната. Е, научи се, но само от време на време когато е в натроене. Защо му е притрябвал леген, когато си има диван.
Върнете се в началото Go down
https://the-infernal-devices.bulgarianforum.net
kokalwe
Мундан
Мундан
kokalwe


Брой мнения : 9
Join date : 13.04.2011

kokalwe или просто Ели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: kokalwe или просто Ели   kokalwe или просто Ели EmptyПон Апр 18, 2011 5:21 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Така е... Very Happy Наистина е много красив! Аз се мъча моята будала да я науча да си ходи до тоалетната, ама не- харесал си е килима и друго не ще да види. А на всичкото отгоре е сташно нахален- не спи другаде освен в леглото ми. Твоя Стюпи прави ли такива номера? Doggy Lick
Върнете се в началото Go down
Nuriko
Aдминистратор
Aдминистратор
Nuriko


Брой мнения : 707
Join date : 03.04.2011
Age : 35
Местожителство : Ада

kokalwe или просто Ели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: kokalwe или просто Ели   kokalwe или просто Ели EmptyПон Апр 18, 2011 6:10 pm

ами като бе малък спеше на възглавнизата ми до мен, после се премести на шкафа до мен, после и за там стана голям и почна да спи където си поиска. През зимата обичаше да спи на леглото ми, та аз да не мога да си легна както трябва, а после едва след като се начета и реша да спя се маха. Но често тогава спи на килима пред леглого ми. Сега си е окопирал поволината диван.
Върнете се в началото Go down
https://the-infernal-devices.bulgarianforum.net
Sponsored content





kokalwe или просто Ели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: kokalwe или просто Ели   kokalwe или просто Ели Empty

Върнете се в началото Go down
 
kokalwe или просто Ели
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Просто ми кажи
» trotinetka, Картоф Психопат или просто Лили

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Infernal Devices :: Начало :: Да се опознаем-
Идете на: