The Infernal Devices
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Infernal Devices - фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Лунен календар
CURRENT MOON
Очаквайте
Издателства
Момичето с много имена 3186701f -------------------------- Момичето с много имена 2444376y -------------------------- Момичето с много имена 3186845E -------------------------- Момичето с много имена 3217669R -------------------------- Момичето с много имена 2450868t
Top posting users this month
No user

 

 Момичето с много имена

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Scarlet .
Мундан
Мундан
Scarlet .


Брой мнения : 32
Join date : 15.04.2011
Age : 28
Местожителство : Hell

Момичето с много имена Empty
ПисанеЗаглавие: Момичето с много имена   Момичето с много имена EmptyПет Апр 15, 2011 11:24 pm

Здравейте! Името ми е Вели, но имам още хиляди имена. Които откриват различните ми същности. Понякога съм Тинувиел, друг път Скарлет, Варвара, Алис... Наричайте ме както искате, вече ми е все едно.
Живея в София. Уча и за съжаление съм само на 15, а до 18-тия ми рожден ден остават точно 2 години, 9 месеца и 23 дена. Денят, в който най-после ще се изнеса от нас. Имам гадже и едничка любов - едно градче Брезник, близо до Трън. По-добро е от рая..

Обожавам да чета. По едно време броях колко книги съм прочела. В 5ти клас, когато наброяваха 120 се отказах. Харесвам вампирските книги, но не бих предпочела "Белязана" пред "Шифърът на Леонардо". Напоследък съм се насочила към по-стари книги.

Друго интересно.. обичам животните, най -вече конете. Занимавам се с тях от малка, но прекъсвам от време на време.

Пиша. Разкази и несполучливи стихотворения. В момента пиша и книга.. Не че някой ще я публикува.. Казват, че работите ми са добри, макар аз да харесвам само няколко от тях.
Имам блог. Не се посещава много. Но тези, които го правят, казват, че е хубав..

Е, това е като че ли от мен, ако съм се сетите нещо - питайте. ((:
Върнете се в началото Go down
Nuriko
Aдминистратор
Aдминистратор
Nuriko


Брой мнения : 707
Join date : 03.04.2011
Age : 35
Местожителство : Ада

Момичето с много имена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момичето с много имена   Момичето с много имена EmptyНед Апр 17, 2011 4:13 pm

Здравей. Приятно ми е да се запознаем. Наистина има и някой добри стар книги. Азц по едно време бях на вълна морски истори бях изчела какви ли не пиратски истори и други подобни като Червения корсар. Иначе чета каквото ми попадне. За разлика от теб още броя книгите си в един тефтер и до края на лятото ми със сигурност ще са над 500.
С нетърпение очаквам да видя някой от нещата ти в раздела за лично творчество. Аз също се вихря там от време на време. Ще ми е интересно и да видя романа ти. Аз също имам подобни, макар че продължавам да си ги наричам разкази, щом са над 200 стр на компа, значи са си книги. Мисля наистина когато си седна на дупето и някой ден ги довърша да се пробвам да ги публикувам. Досега не съм виждала книги е нас, който да са близки до това, което аз пиша.

Иначе ето няколко обикновени въпроси на който подлагам всеки дръзнал да се представи:

Коя ти бе първата вампирска книжа книжка?

Ккаво точно те запали в тази жанр?

Кой ти е любимия вампирски филм?

Ами вампирска книга или поредицата в момента?

Имаш ли домашен любимец?

Какво ти харесва в Реликвите на смрътните най-много?
Върнете се в началото Go down
https://the-infernal-devices.bulgarianforum.net
Scarlet .
Мундан
Мундан
Scarlet .


Брой мнения : 32
Join date : 15.04.2011
Age : 28
Местожителство : Hell

Момичето с много имена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момичето с много имена   Момичето с много имена EmptyПон Апр 18, 2011 9:41 pm

Коя ти бе първата вампирска книжка?
"Здрач", Стефани Майер
Ккаво точно те запали в тази жанр?
Митичната, неразглеждана досега от мен идея за вампири и върколаци.
Кой ти е любимия вампирски филм?
Нямам.
Ами вампирска книга или поредицата в момента?
Не съм им кой знае каква почитателка, чета ги като ми попаднат в ръцете.
Имаш ли домашен любимец?
Не.
Какво ти харесва в Реликвите на смрътните най-много?
Всъщност все още не съм ги чела, въпреки че много искам...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Момичето с много имена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момичето с много имена   Момичето с много имена Empty

Върнете се в началото Go down
 
Момичето с много имена
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Топ 10 ужасни имена
» Имена и титли на демони

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Infernal Devices :: Начало :: Да се опознаем-
Идете на: