The Infernal Devices
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Infernal Devices - фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Лунен календар
CURRENT MOON
Очаквайте
Издателства
Любимо аниме 3186701f -------------------------- Любимо аниме 2444376y -------------------------- Любимо аниме 3186845E -------------------------- Любимо аниме 3217669R -------------------------- Любимо аниме 2450868t
Top posting users this month
No user

 

 Любимо аниме

Go down 
+2
JoInT{}MaNia4ka
Nuriko
6 posters
АвторСъобщение
Nuriko
Aдминистратор
Aдминистратор
Nuriko


Брой мнения : 707
Join date : 03.04.2011
Age : 35
Местожителство : Ада

Любимо аниме Empty
ПисанеЗаглавие: Любимо аниме   Любимо аниме EmptyЧет Апр 14, 2011 7:41 pm

Говоря за японска анимация. Представете ни някое от вашите любими истории.

Аз мисля да започна с една от най-известните въобще. Гледам го още от далечната вече 2004, когато за първи път се запознах с този жанр.

Любимо аниме 10247_bleach

Ичиго е объркан тийнейджър, който винаги е имал способността да вижда духове. Историята започва с появата на странно облечено момиче в спалнята му, което е доста изненадано, че той изобщо може да я вижда. Това момиче е Кучики Рукиа и е шинигами /косач на души/. Последващия им разговор е прекъснат от появата на Холоул /Hollow - празнина/ - зъл дух. Рукиа се бие с духа, но е лошо ранена и прехвърля силите си на Ичиго, за да му даде шанс да спаси себе си и семейството си. Ичиго побеждава холоула само с един удар на занпактуто /занпакту - оръжието на шинигамите/ си.

На следващия ден Рукиа се появява в училището на Ичиго, като ученичка. За негова голяма изненада, сега тя е нормален човек. Оказва се, че духовната сила на Ичиго е причинила пълното изсмукване на силите на Рукиа, като я е оставил затворена в гигай - изкуствено тяло. Докато тя възстановява способностите си, Ичиго трябва да поеме задълженията ѝ и да се грижи за града, като се бие със злите духове.
Върнете се в началото Go down
https://the-infernal-devices.bulgarianforum.net
JoInT{}MaNia4ka
Мундан
Мундан
JoInT{}MaNia4ka


Брой мнения : 52
Join date : 09.06.2011
Age : 31
Местожителство : Плевен

Любимо аниме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо аниме   Любимо аниме EmptyЧет Юни 09, 2011 8:22 am

Nuriko, и аз като теб гледкам Bleach.

Имам доста анимета, които са ми любими.
Чаки, ще ги изброя.

Itazura na kiss, naruto-shippuuden, paradise kiss, shugo chara, охх и още няколко, но в момента не се сещам за имената им.
Върнете се в началото Go down
Немо
Мундан
Мундан
Немо


Брой мнения : 35
Join date : 19.06.2011

Любимо аниме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо аниме   Любимо аниме EmptyНед Юни 19, 2011 12:35 am

Хелсинг е просто номер едно в небиещото ми сърчице.
Върнете се в началото Go down
perla333
Мундан
Мундан



Брой мнения : 9
Join date : 19.06.2011

Любимо аниме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо аниме   Любимо аниме EmptyНед Юни 19, 2011 12:36 am

Vampire Knight ми е любимата история, но има още много, които са ми на сърце Smile
Върнете се в началото Go down
Vor
Мундан
Мундан



Брой мнения : 36
Join date : 17.06.2011

Любимо аниме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо аниме   Любимо аниме EmptyНед Юни 19, 2011 3:01 am

Понеже обичам добрата комедия, примесена със самоирония и романтика, любимо аниме ми е Оuran high school host club. Наравно с него по култовост поставям и Antique Bakery.
Малко ми беше трудно да попадна на анимето на Antique Bakery, първо изгледах корейския филм по него, после изрових и изчетох мангата, а последно изгледах анимето. Ако трябва да кажа къде историята е предадена най-добре, това ще е анимето. Филмът ми беше разфокусиран - първо не знаех историята, а сам по себе си не беше достатъчен, за да я пресъздаде разбираемо. Мангата беше ок, но когато изгледах анимето... това е истината. Препоръчвам.
Върнете се в началото Go down
katerina1991
Мундан
Мундан



Брой мнения : 34
Join date : 20.06.2011

Любимо аниме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо аниме   Любимо аниме EmptyПон Юни 27, 2011 10:46 pm

Rosario + Vampire
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Любимо аниме Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимо аниме   Любимо аниме Empty

Върнете се в началото Go down
 
Любимо аниме
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Infernal Devices :: Телевизия - Филми, Сериали, Музика :: Сериали и предавания-
Идете на: