The Infernal Devices
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Infernal Devices - фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Лунен календар
CURRENT MOON
Очаквайте
Издателства
Любимата ми книга... 3186701f -------------------------- Любимата ми книга... 2444376y -------------------------- Любимата ми книга... 3186845E -------------------------- Любимата ми книга... 3217669R -------------------------- Любимата ми книга... 2450868t
Top posting users this month
No user

 

 Любимата ми книга...

Go down 
+3
Nuriko
Lily
Clockwork Angel
7 posters
АвторСъобщение
Clockwork Angel
Aдминистратор
Aдминистратор
Clockwork Angel


Брой мнения : 127
Join date : 02.04.2011
Age : 29

Любимата ми книга... Empty
ПисанеЗаглавие: Любимата ми книга...   Любимата ми книга... EmptyЧет Апр 07, 2011 2:44 am

Коя е тя? Защо ви харесва? Любими герои? Smile
Върнете се в началото Go down
https://the-infernal-devices.bulgarianforum.net
Lily
Мундан
Мундан
Lily


Брой мнения : 112
Join date : 06.04.2011
Age : 30
Местожителство : София, България

Любимата ми книга... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимата ми книга...   Любимата ми книга... EmptyВто Апр 12, 2011 2:03 am

Игрите на глада - Уникална е тази книга, поредица де, Катнис ми е любима и Пийта също. Книжката е супер динамична, интересна и абе уникална е. Просто като я започнах не можах да я оставя настрана.

Академия за вампири - Ейдриън Beating heart Само това ще кажа

Реливките на смъртните - Джейс, Клеъри, Саймън, книгата е супер забавна, интересна и нямам търпение за 4-тата книга (sun)
Върнете се в началото Go down
http://teenobsession.forumotion.com/forum
Nuriko
Aдминистратор
Aдминистратор
Nuriko


Брой мнения : 707
Join date : 03.04.2011
Age : 35
Местожителство : Ада

Любимата ми книга... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимата ми книга...   Любимата ми книга... EmptyВто Апр 12, 2011 4:18 pm

Мисля, че едни от най-любимите ми книги са поредицата на Анита Блейк. Тя е просто страхотна, просто е един от най-силните образи, който някога съм срещала. В начало разбира се почти бях влюбена в Жан-Клод, но после... В живота й се появяват твърде много красави мъже, че ни едно момиче не би могло да им устои. И не говоря само за външност, но и характери и всичко...
Върнете се в началото Go down
https://the-infernal-devices.bulgarianforum.net
Съни
Мундан
Мундан
Съни


Брой мнения : 71
Join date : 24.05.2011
Age : 31
Местожителство : Самотен остров

Любимата ми книга... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимата ми книга...   Любимата ми книга... EmptyСря Май 25, 2011 12:21 am

Академия за вампири.
Харесват ми героите,сюжета,начина на писане на Ришел,абе въобще цялата книга барабар с корицата.Любимият ми герой е естестено бога-Дмитрий
Върнете се в началото Go down
Laura-C
Мундан
Мундан
Laura-C


Брой мнения : 82
Join date : 02.05.2011
Age : 35
Местожителство : Wasteland, Mistvalley

Любимата ми книга... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимата ми книга...   Любимата ми книга... EmptyСря Юни 01, 2011 8:00 pm

Братството на Черния Кинжал, Реликвите на Смъртните, Хрониките на Чародейците, Нощна сянка... Героите са уникални, историите са фантастични и много оригинални. Обожавам ги.
Върнете се в началото Go down
JoInT{}MaNia4ka
Мундан
Мундан
JoInT{}MaNia4ka


Брой мнения : 52
Join date : 09.06.2011
Age : 31
Местожителство : Плевен

Любимата ми книга... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимата ми книга...   Любимата ми книга... EmptyЧет Юни 09, 2011 8:50 am

Скитница на Стефани Майер
Върнете се в началото Go down
stasungera
Мундан
Мундан



Брой мнения : 51
Join date : 20.06.2011

Любимата ми книга... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимата ми книга...   Любимата ми книга... EmptyПон Юни 20, 2011 5:35 pm

Ами имам може би повече от една любими книги. Тази, която точно в момента ми изниква в съзнанието е "Сянката на бурята". Главните герои са страхотни, силни личности, които се борят за своето макар и накрая да излиза, че просто се нараняват взаимно и то без причина. Волеви и горди са, и когато обичат някой, са готови на всичко за него.
Любимата ми поредица е тази за семейство Малори. Леки книги, със забавна история, която те кара да мечтаеш, да бленуваш за любов и приключения като описаните. Персонажите са забавни, горди, способни на всичко заради семейството и приятелите си и вярни.
Харесвам страшно много и поредицата на Тери Гудкайнд - "Мечът на истината", защото в нея се разказва за един различен свят, за вълшебство, борба, чест, несигурност, невъзможна любов и постоянната битка между доброто и злото. Страхотно написана история, с много ключове докато се стигне до цялостната истина.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Любимата ми книга... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любимата ми книга...   Любимата ми книга... Empty

Върнете се в началото Go down
 
Любимата ми книга...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Любимата ви книга на Касандра?
» Любимата ви песен?
» Любимата ми лятна песен
» Книга или филм
» Препоръчай ми книга

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Infernal Devices :: Разни :: Хоби и интереси-
Идете на: