The Infernal Devices
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Infernal Devices - фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Лунен календар
CURRENT MOON
Очаквайте
Издателства
Кой е любимият ви сериал? 3186701f -------------------------- Кой е любимият ви сериал? 2444376y -------------------------- Кой е любимият ви сериал? 3186845E -------------------------- Кой е любимият ви сериал? 3217669R -------------------------- Кой е любимият ви сериал? 2450868t
Top posting users this month
No user

 

 Кой е любимият ви сериал?

Go down 
+19
stasungera
silver_v898
Vor
black_raven
Немо
perla333
Petrova
tokyodr1ft3r
cherepche
Scarlet .
Laura-C
joro55
Lily
Едно Момче
Lady_Mi
Nuriko
trotinetka
Елена Гилбърт
Clockwork Angel
23 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Clockwork Angel
Aдминистратор
Aдминистратор
Clockwork Angel


Брой мнения : 127
Join date : 02.04.2011
Age : 29

Кой е любимият ви сериал? Empty
ПисанеЗаглавие: Кой е любимият ви сериал?   Кой е любимият ви сериал? EmptyСъб Апр 02, 2011 6:41 pm

Кой е той? Защо ви харесва? Любим герой от него?
Върнете се в началото Go down
https://the-infernal-devices.bulgarianforum.net
Елена Гилбърт
Мундан
Мундан
Елена Гилбърт


Брой мнения : 169
Join date : 02.04.2011
Age : 29

Кой е любимият ви сериал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият ви сериал?   Кой е любимият ви сериал? EmptyНед Апр 03, 2011 12:39 am

Любимият ми сериал е ,,The Vampire Diaries"..Харесвам го,защото в него има всякакви същества и сякаш когато го гледам имам чувството,че всичко се развива около мен..Харесва ми тази тръпка..А до колкото за любим герой от него е актьора Иън Сомърхолдър играещ Деймън Салваторе.Честно казано в началото не го харесвах особено,защото той играе ролята на ,,Зъл" вампир и това в него не ми харесваше.Но постепенно с развитието на самия сериал ,,Деймън" се влюбва и нещо в него се променя.Той сякаш става друг човек,когато е до любимата си.Да и това се дължи на любовта..човек става уязвим.Ехх и аз чак се размечтах... Very Happy
Върнете се в началото Go down
trotinetka
Долноземец
Долноземец
trotinetka


Брой мнения : 240
Join date : 03.04.2011
Age : 28

Кой е любимият ви сериал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият ви сериал?   Кой е любимият ви сериал? EmptyНед Апр 03, 2011 4:01 pm

Значи за сега са три:
"The Vampire Diaries" - защото е за вампири, защото историята е невероятно магнетична, интересна и привлекателна. Защото е просто убийствено да трябва да чакаш по една седмица за да разбереш още колко ще страда Деймън (защото съм Тийм Деймън) и дали най-накрая Елена ще осъзнае, че той е по-добрия за нея. Не, че имам нещо към Стефан - и той е чудесен, но не ми допада особено много. Предпочитам Деймън.
"Merlin" - винаги съм обичала филми, в които се разправя за старите времена, когато е имало магьосници, дракони и магически същества. Е тук всичко е събрано в едно, пък и сериала е много добър.
"Spartacus" - невероятен с една дума! Просто е много добър и съм ужасно влюбена в него. Не знам защо ми харесва. Брутален е, кървища и разврат (хахах, за каква ли ме мислите вече Very Happy ), но сюжета и начина, по който разказват е... супер интересен.

П.П.Ама ако някой тръгне да гледа "Spartacus", препоръчвам да не е, когато родителите му са у тях Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://the-uni.eu/
Nuriko
Aдминистратор
Aдминистратор
Nuriko


Брой мнения : 707
Join date : 03.04.2011
Age : 35
Местожителство : Ада

Кой е любимият ви сериал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият ви сериал?   Кой е любимият ви сериал? EmptyНед Апр 03, 2011 4:02 pm

Фарскейп.
Любимият ми герой е Джон Крайтън, но всички и всичко в сериала ми харесва.
Върнете се в началото Go down
https://the-infernal-devices.bulgarianforum.net
Clockwork Angel
Aдминистратор
Aдминистратор
Clockwork Angel


Брой мнения : 127
Join date : 02.04.2011
Age : 29

Кой е любимият ви сериал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият ви сериал?   Кой е любимият ви сериал? EmptyВто Апр 05, 2011 12:10 am

Шепот от отвъдното. Направо умирам за него Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://the-infernal-devices.bulgarianforum.net
Lady_Mi
V.I.P
Lady_Mi


Брой мнения : 35
Join date : 03.04.2011

Кой е любимият ви сериал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият ви сериал?   Кой е любимият ви сериал? EmptyВто Апр 05, 2011 1:05 am

Охх..те са няколко... The Vampire Diaries, Pretty Little Liars и Hellcats.
Върнете се в началото Go down
Едно Момче
Мундан
Мундан
Едно Момче


Брой мнения : 56
Join date : 04.04.2011
Age : 31

Кой е любимият ви сериал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият ви сериал?   Кой е любимият ви сериал? EmptyВто Апр 05, 2011 11:31 pm

Един от любимите ми сериали е "Гарванът: Стълба към небето". Във филма видях неща, които ми напомнят за мен самия. Неща, които съм казвал и правил.. м/б затова ми харесва толкова..
Върнете се в началото Go down
Nuriko
Aдминистратор
Aдминистратор
Nuriko


Брой мнения : 707
Join date : 03.04.2011
Age : 35
Местожителство : Ада

Кой е любимият ви сериал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият ви сериал?   Кой е любимият ви сериал? EmptyЧет Апр 07, 2011 2:06 pm

ООООООООООО да, този сериал бе просто върховен. Страшно много го харесвах.
Върнете се в началото Go down
https://the-infernal-devices.bulgarianforum.net
Lily
Мундан
Мундан
Lily


Брой мнения : 112
Join date : 06.04.2011
Age : 30
Местожителство : София, България

Кой е любимият ви сериал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият ви сериал?   Кой е любимият ви сериал? EmptyВто Апр 12, 2011 2:21 am

"Дневниците на вампира", "Как се запознах с майка ви", "Др. Хаус", "Шепот от отвъдното", "Свръхествено", "Анатомията на Грей"
Върнете се в началото Go down
http://teenobsession.forumotion.com/forum
joro55
Мундан
Мундан
joro55


Брой мнения : 28
Join date : 14.04.2011

Кой е любимият ви сериал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият ви сериал?   Кой е любимият ви сериал? EmptyСря Апр 20, 2011 12:21 am

Има ли някой който да харесва "Забранена любов" Very Happy
Върнете се в началото Go down
Lily
Мундан
Мундан
Lily


Брой мнения : 112
Join date : 06.04.2011
Age : 30
Местожителство : София, България

Кой е любимият ви сериал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият ви сериал?   Кой е любимият ви сериал? EmptyСря Апр 20, 2011 1:47 am

Ами като замисъл става, но не мога да играят и супер изкувствени изглеждат, ама го гледам щото няма кво друго
Върнете се в началото Go down
http://teenobsession.forumotion.com/forum
Nuriko
Aдминистратор
Aдминистратор
Nuriko


Брой мнения : 707
Join date : 03.04.2011
Age : 35
Местожителство : Ада

Кой е любимият ви сериал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият ви сериал?   Кой е любимият ви сериал? EmptyСря Апр 20, 2011 2:00 am

Аз пък ако не ми е нещо фантастично или криминално - не ми харесва
Върнете се в началото Go down
https://the-infernal-devices.bulgarianforum.net
joro55
Мундан
Мундан
joro55


Брой мнения : 28
Join date : 14.04.2011

Кой е любимият ви сериал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият ви сериал?   Кой е любимият ви сериал? EmptyСря Апр 20, 2011 7:41 pm

Ако говорим за български сериали за сега най добри са "Стъклен дом" и "Столичани в повече"
Върнете се в началото Go down
Laura-C
Мундан
Мундан
Laura-C


Брой мнения : 82
Join date : 02.05.2011
Age : 35
Местожителство : Wasteland, Mistvalley

Кой е любимият ви сериал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият ви сериал?   Кой е любимият ви сериал? EmptyВто Май 31, 2011 5:29 pm

Supernatural е любимият ми сериал, а Дийн го обожавам. Харесва ми цялата идея за ловците на демони.
Върнете се в началото Go down
Scarlet .
Мундан
Мундан
Scarlet .


Брой мнения : 32
Join date : 15.04.2011
Age : 28
Местожителство : Hell

Кой е любимият ви сериал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият ви сериал?   Кой е любимият ви сериал? EmptyСря Юни 01, 2011 5:43 am

Аз за съжаление не мога да следя много сериали поради липса на време, но общо вззето любими са ми "Как се запознах с майка ви", "Анатомията на Грей", "Шепот от отвъдното", "Столичани в повече", "Стъклен дом", "Под прикритие".
Върнете се в началото Go down
cherepche
Мундан
Мундан



Брой мнения : 43
Join date : 01.06.2011
Местожителство : Мордор - южните квартали

Кой е любимият ви сериал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият ви сериал?   Кой е любимият ви сериал? EmptyСря Юни 01, 2011 9:57 pm

Мисля, че "д-р Хаус" най-много харесвам. Във всяка серия има интрига и напрежение.
Върнете се в началото Go down
tokyodr1ft3r
Мундан
Мундан



Брой мнения : 7
Join date : 02.06.2011

Кой е любимият ви сериал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият ви сериал?   Кой е любимият ви сериал? EmptyЧет Юни 02, 2011 9:48 pm

Най-любимия ми сериал е битка между Двама мъже и половина и Как се запознах с майка ви. Любимия ми герой от тези двата е Барни Стинсън, понеже винаги или забива другите със следващата си реплика, или изтърсва нещо, което изглежда абсурдно, но впоследствие се превръща в истина. Тру стори!
Върнете се в началото Go down
Petrova
Мундан
Мундан
Petrova


Брой мнения : 53
Join date : 10.06.2011

Кой е любимият ви сериал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият ви сериал?   Кой е любимият ви сериал? EmptyПет Юни 10, 2011 3:06 am

Свръхестествено.Не знам как този сериал е събрал всичко което обичам (музиката,сюжета, актьорите,ДЖЕНСЪН), но се е получило страхотно. Просто ми е като някаква реликва.Нещо задължително за мен, което може да оправи и най-лошият ми ден.
Върнете се в началото Go down
Nuriko
Aдминистратор
Aдминистратор
Nuriko


Брой мнения : 707
Join date : 03.04.2011
Age : 35
Местожителство : Ада

Кой е любимият ви сериал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият ви сериал?   Кой е любимият ви сериал? EmptyПет Юни 10, 2011 4:31 am

Определено Свърхестествено си е класика.
Върнете се в началото Go down
https://the-infernal-devices.bulgarianforum.net
perla333
Мундан
Мундан



Брой мнения : 9
Join date : 19.06.2011

Кой е любимият ви сериал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият ви сериал?   Кой е любимият ви сериал? EmptyНед Юни 19, 2011 12:45 am

"Бъфи, убийцата на вампири", "Чародейките" и "Свръхестествено" са водещите в списъкът ми. Но "Женени с деца" и "Ало ало" не остават по-назад Smile
Върнете се в началото Go down
Немо
Мундан
Мундан
Немо


Брой мнения : 35
Join date : 19.06.2011

Кой е любимият ви сериал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият ви сериал?   Кой е любимият ви сериал? EmptyНед Юни 19, 2011 12:47 am

Хелсинг - анимето.

Иначе и Свръхестествено не е зле.
Върнете се в началото Go down
black_raven
Мундан
Мундан
black_raven


Брой мнения : 39
Join date : 19.06.2011

Кой е любимият ви сериал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият ви сериал?   Кой е любимият ви сериал? EmptyНед Юни 19, 2011 1:13 am

"Приятели". Още от едно време. Страхотни шемети са.
Сега съм луднала и по "Как се запознах с майка ви". Иначе и One tree hill си харесвам, но много го разводниха с последните сезони.
Върнете се в началото Go down
Vor
Мундан
Мундан



Брой мнения : 36
Join date : 17.06.2011

Кой е любимият ви сериал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият ви сериал?   Кой е любимият ви сериал? EmptyНед Юни 19, 2011 2:38 am

Ооо, Женени с деца! Как да не го обича човек. Нашите ми се чудят какво намирам за смешно в тая простотия, но аз се попилявам да се смея - главно на физиономиите на Ал и Марси.Сега така ми се догледа...
Падам си по ситкоми, така че сред най-гледаните от мен е и Двама мъже и половина /Чарли е незаменим със сарказма си, а Джейк е идиот/, Приятели, Д-р Хаус да не го забравяме /има ли смисъл да казвам защо го харесвам, беше любов от пръв поглед/, От местопрестъплението Лас Вегас /другите версии някак се можаха да ме привлекат, макар че и тях съм гледала, Грисъм придава едно очарование на сериала, което в другите версии липсва/, Престъпни намерения, Среща с Джордан, Адвокатите от Бостън /две думи - Дени Крейн!/ ...
Май преобладават криминалните.
Върнете се в началото Go down
silver_v898
Мундан
Мундан
silver_v898


Брой мнения : 49
Join date : 17.06.2011

Кой е любимият ви сериал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият ви сериал?   Кой е любимият ви сериал? EmptyНед Юни 19, 2011 3:46 am

Наистина са много: "Приятели", "Интригантката"; "One Tree Hill"; "Малки сладки лъжкини"; "90210"; "Бъфи - убийцата на вампири"; "Ейнджъл"; "Кварталът на богатите"; "Какво харесвам в теб"; "Дневниците на вампира" и още мн. мн. други, за които в момента не се сещам.
Върнете се в началото Go down
stasungera
Мундан
Мундан



Брой мнения : 51
Join date : 20.06.2011

Кой е любимият ви сериал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият ви сериал?   Кой е любимият ви сериал? EmptyПон Юни 20, 2011 2:08 am

Във всеки период имам различен любим сериал, но тези, които мога да гледам наистина по няколко пъти са: "Клюкарката", "Бягство от затвора", "One Tree Hill" (от първи до четвърти сезон, защото после е абсолютен боклук), "Дневниците на вампира" и "Хаус".
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кой е любимият ви сериал? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият ви сериал?   Кой е любимият ви сериал? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кой е любимият ви сериал?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Кой е любимият ви филм?
» Любимият ми автор е...
» Кой ви е любимият цвят?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Infernal Devices :: Телевизия - Филми, Сериали, Музика :: Сериали и предавания-
Идете на: