The Infernal Devices
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Infernal Devices - фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Лунен календар
CURRENT MOON
Очаквайте
Издателства
trotinetka, Картоф Психопат или просто Лили 3186701f -------------------------- trotinetka, Картоф Психопат или просто Лили 2444376y -------------------------- trotinetka, Картоф Психопат или просто Лили 3186845E -------------------------- trotinetka, Картоф Психопат или просто Лили 3217669R -------------------------- trotinetka, Картоф Психопат или просто Лили 2450868t
Top posting users this month
No user

 

 trotinetka, Картоф Психопат или просто Лили

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
trotinetka
Долноземец
Долноземец
trotinetka


Брой мнения : 240
Join date : 03.04.2011
Age : 28

trotinetka, Картоф Психопат или просто Лили Empty
ПисанеЗаглавие: trotinetka, Картоф Психопат или просто Лили   trotinetka, Картоф Психопат или просто Лили EmptyВто Апр 05, 2011 5:39 am

Здравейте!


(За който не му се чете всичко, да дава направо на удебеленото ха - ха - ха)

Да започнем първо с името. Попринцип съм Лили. Но може да ми викате и Картоф, вече почти всички така ми викат. Полу-бенгалка съм (баща ми е от Бангладеш, която се намира до Индия, за тези, които не са запознати с атласа. ) На 15 съм, 96-ти набор. Живея в София, уча в 157 ГИЧЕ "Сесар Вайехо" или накратко втора испанска. Не е лошо училището. Даже вече ни задължават и с униформи да ходим. Учителите са готини, поне нашите. Съучениците варират от кифли и лиглъовци, до пичове и мацки. Както е и във всяко училище де.
Нямам домашни любимци, някак си не ми се отдава да се грижа за нещо друго, след като и за себе си не мога да се грижа както трябва. Голям съм мързел, ама наистина голям... Рядко ще направя нещо, което някой ме е помолил, освен ако наистина не го уважавам. Ха-ха, но това да не ви спира да ме молите за услуги.
Слушам предимно опера за душата (ха-ха). Или в превод - от алтернативен рок до чалга (аха, не ме линчувайте, не е лоша музиката). Даже и Justin Bieber не режа. Cool Обичам (поправка-обожавам) да чета книги, най-вече за вампири, върколаци и всичко, общо-заето, митично.
Ами не знам какво друго да ви кажа. Дълбоко се съмнявам, че някой е продължил да чете след третия ред, тъй че няма и за какво да продължавам да редя буламачи. Ако все пак някой иска да узнае нещо за мен - да пита, не хапя Laughing
Върнете се в началото Go down
http://the-uni.eu/
Nuriko
Aдминистратор
Aдминистратор
Nuriko


Брой мнения : 707
Join date : 03.04.2011
Age : 35
Местожителство : Ада

trotinetka, Картоф Психопат или просто Лили Empty
ПисанеЗаглавие: Re: trotinetka, Картоф Психопат или просто Лили   trotinetka, Картоф Психопат или просто Лили EmptyВто Апр 05, 2011 2:54 pm

Здравей.

Коя ти бе първата вампирска книжа книжка?

Ккаво точно те запали в тази жанр?

Кой ти е любимия вампирски филм?

Ами вампирска книга или поредицата в момента?
Върнете се в началото Go down
https://the-infernal-devices.bulgarianforum.net
trotinetka
Долноземец
Долноземец
trotinetka


Брой мнения : 240
Join date : 03.04.2011
Age : 28

trotinetka, Картоф Психопат или просто Лили Empty
ПисанеЗаглавие: Re: trotinetka, Картоф Психопат или просто Лили   trotinetka, Картоф Психопат или просто Лили EmptyВто Апр 05, 2011 4:14 pm

Здравей.

Здравей и на теб, шефке Razz

Коя ти бе първата вампирска книжка?

Ами "Академия за вампири" на Ришел Мийд. От нея се почна натам вече.

Какво точно те запали в този жанр?

Вероятно мистичността и приключенията, пък и любовта. Винаги съм харесвала фентъзи филмите и книгите. Пък и покрай "Здрач" се влюбих във вампирите и върколаците и от там манията стана неизбежна.

Кой ти е любимият вампирски филм?

Да си призная не съм гледала много освен 4-5. За сега е "Здрач". Само първият от поредицата. Има някакво очарование в него, някакви.. Как да го обясня? Чувства, които в другите два липсват.

Ами вампирска книга или поредицата в момента?

Ами в момента съм голям фен на "Академия за вампири" на Ришел Мийд, "Реликвите на смъртните" на Касандра Клеър, "Игрите на глада" на Сюзън Колинс и "Здрач" на Стефани Майер. За сега това са ми най-любимите поредици. А отделни книги просто ей така любими нямам.
Върнете се в началото Go down
http://the-uni.eu/
Nuriko
Aдминистратор
Aдминистратор
Nuriko


Брой мнения : 707
Join date : 03.04.2011
Age : 35
Местожителство : Ада

trotinetka, Картоф Психопат или просто Лили Empty
ПисанеЗаглавие: Re: trotinetka, Картоф Психопат или просто Лили   trotinetka, Картоф Психопат или просто Лили EmptyЧет Апр 07, 2011 2:13 pm

А чела ли си Тъгата на сукубата като си голям фен на Рийд?

Има и други добри книги като Братството, Училище за вампири и дори моята лична любимка Анита Блейд?

Лично аз вече бях вампирско фенче много от отдавна преди да се появи Здрач, той просот отвори портите за жанра у нас. Но към по-личните въпроси...

Кой е любимия ти предмет в училище?

А най-омразния?

Най-любимото ти и най-страшно животно?

Щом си по музиката на душата кой е любимия ти класически композитор?
Върнете се в началото Go down
https://the-infernal-devices.bulgarianforum.net
trotinetka
Долноземец
Долноземец
trotinetka


Брой мнения : 240
Join date : 03.04.2011
Age : 28

trotinetka, Картоф Психопат или просто Лили Empty
ПисанеЗаглавие: Re: trotinetka, Картоф Психопат или просто Лили   trotinetka, Картоф Психопат или просто Лили EmptyПет Апр 08, 2011 5:40 pm

А чела ли си Тъгата на сукубата като си голям фен на Рийд?

Ами все още не съм имала тази чест, но точно тази книга смятам да си купя, когато си получа стипендията за този месец!

Има и други добри книги като Братството, Училище за вампири и дори моята лична любимка Анита Блейд?

Анита Блейк още не съм я чела, но например много ми харесва и Братството. Много завладяваща история е, определено. А пък за Училище за вампири какво да кажа... Не е лоша поредицата, но не съм чела книгите след "Непокорна".

Лично аз вече бях вампирско фенче много от отдавна преди да се появи Здрач, той просто отвори портите за жанра у нас. Но към по-личните въпроси...

Кой е любимия ти предмет в училище?

Ами химия, биология, литература, български език и английски... Чат-апт и физическото (не, че е предмет де) Very Happy

А най-омразния?

Физиката, ауу !! Не мога да я понасям...

Най-любимото ти и най-страшно животно?

Най-любимото ми е кучето... Най-вече хъскитата и голдън-ретривърите, но и всички големи и пухкави кучета са ми на сърцето.
Най-страшно... ами змийте, вероятно...

Щом си по музиката на душата кой е любимия ти класически композитор?
Ами под музика за душата нямах предвид точно класическа музика. Просто това беше тип шега. Иначе творенията на Бетовен, Моцарт и Хендел са много добри.[/quote]
Върнете се в началото Go down
http://the-uni.eu/
Sponsored content





trotinetka, Картоф Психопат или просто Лили Empty
ПисанеЗаглавие: Re: trotinetka, Картоф Психопат или просто Лили   trotinetka, Картоф Психопат или просто Лили Empty

Върнете се в началото Go down
 
trotinetka, Картоф Психопат или просто Лили
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Просто ми кажи
» kokalwe или просто Ели

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Infernal Devices :: Начало :: Да се опознаем-
Идете на: