The Infernal Devices
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Infernal Devices - фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Лунен календар
CURRENT MOON
Очаквайте
Издателства
"Вълците от Мърси Фолс: Тръпка" (Книга 1) by Маги Стийвотър 3186701f -------------------------- "Вълците от Мърси Фолс: Тръпка" (Книга 1) by Маги Стийвотър 2444376y -------------------------- "Вълците от Мърси Фолс: Тръпка" (Книга 1) by Маги Стийвотър 3186845E -------------------------- "Вълците от Мърси Фолс: Тръпка" (Книга 1) by Маги Стийвотър 3217669R -------------------------- "Вълците от Мърси Фолс: Тръпка" (Книга 1) by Маги Стийвотър 2450868t
Top posting users this month
No user

 

 "Вълците от Мърси Фолс: Тръпка" (Книга 1) by Маги Стийвотър

Go down 
+3
Nuriko
Lily
trotinetka
7 posters
АвторСъобщение
trotinetka
Долноземец
Долноземец
trotinetka


Брой мнения : 240
Join date : 03.04.2011
Age : 28

"Вълците от Мърси Фолс: Тръпка" (Книга 1) by Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: "Вълците от Мърси Фолс: Тръпка" (Книга 1) by Маги Стийвотър   "Вълците от Мърси Фолс: Тръпка" (Книга 1) by Маги Стийвотър EmptyВто Апр 05, 2011 5:13 am

"Вълците от Мърси Фолс: Тръпка" (Книга 1) by Маги Стийвотър 1-magi1


Студът. Гората. Вълците. Жегата. Докосването. Целувките. Тайните. Тръпката.

Нейният вълк. Неговото лятно момиче.

Белезите от миналото, крехкото настояще, невъзможното бъдеще...

Грейс

Задържах погледа си върху очите на вълка толкова дълго, колкото можах. Бяха ярки, искрящожълти. От толкова близо виждах, че са изпъстрени с всеки нюанс на златистото и светлокафявото. Не исках да отмества очите си от мен. И той не го стори. Исках да се пресегна, да сграбча козината му, да го придърпам към мен, но дланите ми лежаха безпомощни, ръцете ми бяха замръзнали край тялото.

Вече не можех да си спомня какво представляваше топлината.

Едно мигване по-късно и жълтоокия вълк вече го нямаше. Другите от глутницата се скупчваха над мен, задушаваха ме. Нямаше слънце, нямаше светлина. Умирах. Не можех да си спомня как изглеждаше небето.

Сам

Тогава видях очите й. Будни. Живи. Момичето гледаше право в мен, задържайки погледа ми, излъчвайки някаква ужасяваща откровеност.

Отстъпих назад, присвих се, започнах да треперя отново. Но този път това не бе резултат от гнева. Очите й, загледани в моите очи. Кръвта й, стичаща се по лицето ми. Раздирах се отвътре и отвън. Нейният живот. Моят живот.

Глутницата предпазливо се отдалечи от мен. В гърлата им се надигна ръмжене, защото в този миг вече не бях един от тях, а те бяха готови да защитят плячката си. Помислих си, че това е най-красивото момиче, което бях виждал - мъничък, лежащ в снега окървавен ангел, който те се канеха да разкъсат.

Видях я. Видях я по начин, по който никога не бях виждал никого и нищо преди това. И ги спрях.

Маги Стийвотър завършва история в Мери Вашингтон Колидж, но се посвещава на литературата. Постига феноменален успех с трилогията си „Тръпка”, „Копнеж”, „Завинаги”, по която продуцентите на „Властелинът на пръстените” вече правят мащабна филмова продукция. Живее във Вирджиния заедно с очарователно праволинейния си съпруг, двете им малки деца, две невротични кучета и една криминално проявена котка
Върнете се в началото Go down
http://the-uni.eu/
Lily
Мундан
Мундан
Lily


Брой мнения : 112
Join date : 06.04.2011
Age : 30
Местожителство : София, България

"Вълците от Мърси Фолс: Тръпка" (Книга 1) by Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Вълците от Мърси Фолс: Тръпка" (Книга 1) by Маги Стийвотър   "Вълците от Мърси Фолс: Тръпка" (Книга 1) by Маги Стийвотър EmptyЧет Апр 07, 2011 12:18 am

Само една дума за тази книга "Уникална". Обожавам я, не съм плакала толкова много на никоя друга книга
Върнете се в началото Go down
http://teenobsession.forumotion.com/forum
Nuriko
Aдминистратор
Aдминистратор
Nuriko


Брой мнения : 707
Join date : 03.04.2011
Age : 35
Местожителство : Ада

"Вълците от Мърси Фолс: Тръпка" (Книга 1) by Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Вълците от Мърси Фолс: Тръпка" (Книга 1) by Маги Стийвотър   "Вълците от Мърси Фолс: Тръпка" (Книга 1) by Маги Стийвотър EmptyЧет Апр 07, 2011 3:17 am

Наистина няма друга като нея. Аз просто започнах да чета и останах без дъх. Тази книга просто си има свой собствен дух, който бе обладава всеки път, когато я вземеш в ръце.
Върнете се в началото Go down
https://the-infernal-devices.bulgarianforum.net
black_raven
Мундан
Мундан
black_raven


Брой мнения : 39
Join date : 19.06.2011

"Вълците от Мърси Фолс: Тръпка" (Книга 1) by Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Вълците от Мърси Фолс: Тръпка" (Книга 1) by Маги Стийвотър   "Вълците от Мърси Фолс: Тръпка" (Книга 1) by Маги Стийвотър EmptyНед Юни 19, 2011 12:45 am

Много хубава поредица. Леко е тъжна на моменти, но иначе много ми пареса. И определено е нещо ново като идея.
Върнете се в началото Go down
Nuriko
Aдминистратор
Aдминистратор
Nuriko


Брой мнения : 707
Join date : 03.04.2011
Age : 35
Местожителство : Ада

"Вълците от Мърси Фолс: Тръпка" (Книга 1) by Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Вълците от Мърси Фолс: Тръпка" (Книга 1) by Маги Стийвотър   "Вълците от Мърси Фолс: Тръпка" (Книга 1) by Маги Стийвотър EmptyНед Юни 19, 2011 12:48 am

Върховна е - една от най-добрите който съм чела в такъв стил.
Върнете се в началото Go down
https://the-infernal-devices.bulgarianforum.net
perla333
Мундан
Мундан



Брой мнения : 9
Join date : 19.06.2011

"Вълците от Мърси Фолс: Тръпка" (Книга 1) by Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Вълците от Мърси Фолс: Тръпка" (Книга 1) by Маги Стийвотър   "Вълците от Мърси Фолс: Тръпка" (Книга 1) by Маги Стийвотър EmptyНед Юни 19, 2011 12:49 am

Книгата ми хареса. Интересна история с добри описания, които нито са в повече, нито са малко. Чете се бързо и незатормозява. Може да не е някой шедьовър, но определено си заслужава да се прочете най-малко 5 пъти Smile
Върнете се в началото Go down
Laura-C
Мундан
Мундан
Laura-C


Брой мнения : 82
Join date : 02.05.2011
Age : 35
Местожителство : Wasteland, Mistvalley

"Вълците от Мърси Фолс: Тръпка" (Книга 1) by Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Вълците от Мърси Фолс: Тръпка" (Книга 1) by Маги Стийвотър   "Вълците от Мърси Фолс: Тръпка" (Книга 1) by Маги Стийвотър EmptyНед Юни 19, 2011 1:08 am

Абсолютно невероятна книга! Обожавам върколаците, а тази история представя трансформацията точно по начинът, по който винаги съм си я представяла.
Върнете се в началото Go down
swetim
Мундан
Мундан
swetim


Брой мнения : 41
Join date : 18.04.2011

"Вълците от Мърси Фолс: Тръпка" (Книга 1) by Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Вълците от Мърси Фолс: Тръпка" (Книга 1) by Маги Стийвотър   "Вълците от Мърси Фолс: Тръпка" (Книга 1) by Маги Стийвотър EmptyСря Юни 29, 2011 10:12 pm

Книгата е хубава, но и много тъжна.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





"Вълците от Мърси Фолс: Тръпка" (Книга 1) by Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Вълците от Мърси Фолс: Тръпка" (Книга 1) by Маги Стийвотър   "Вълците от Мърси Фолс: Тръпка" (Книга 1) by Маги Стийвотър Empty

Върнете се в началото Go down
 
"Вълците от Мърси Фолс: Тръпка" (Книга 1) by Маги Стийвотър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» "Вълците от Мърси Фолс: Копнеж" (Книга 2) by Маги Стийвотър
» "Ридание" (Книга 1) by Маги Стийвотър
» "Балада" (Книга 2) by Маги Стийвотър
» Завинаги (книга трета) - Маги Стийвотър
» Препоръчай ми книга

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Infernal Devices :: Книги :: Издателство "Кръгозор"-
Идете на: