The Infernal Devices
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Infernal Devices - фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Лунен календар
CURRENT MOON
Очаквайте
Издателства
Within Temptation 3186701f -------------------------- Within Temptation 2444376y -------------------------- Within Temptation 3186845E -------------------------- Within Temptation 3217669R -------------------------- Within Temptation 2450868t
Top posting users this month
No user

 

 Within Temptation

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Nuriko
Aдминистратор
Aдминистратор
Nuriko


Брой мнения : 707
Join date : 03.04.2011
Age : 35
Местожителство : Ада

Within Temptation Empty
ПисанеЗаглавие: Within Temptation   Within Temptation EmptyПон Апр 04, 2011 7:44 pm

Within Temptation Within-temptation3

Within Temptation

Within Temptation е холандска метъл група, създадена през 1996 от китариста Робърт Вестерхолт. Стилът на групата е симфоничен метъл. През април 1997, само няколко месеца след създаването си, групата издава първия си албум"Enter". През ноември същата година правят двуседмично турне в Германия и Австрия, след което издават "The Dance" през 1998. 1999 е година на слаба активност за групата, но през 2000 г. издават "Mother Earth". Албумът се радва на голям успех, а с участията си на фестивали и с концертите си групата печели много нови фенове. Най-големият успех за групата идва с издаването на сингъла "Ice Queen". Албумът "Mother Earth" се продава в 350 000 копия, като достига платинен статус в Холандия и златен - в Белгия.

Групата е поканена на участия на много фестивали в Бенелюкс като „Озфест“, „Лоулендс“, „Динамо“, „Рок Верхтер“, „Пукелпоп“ и „Паркпоп“, а така също и в Германия на фестивалите „Рок Им Парк“, „Бизар“ и „Самърбрийз“. Групата прави турне във Франция и изнася концерти в Париж, Лион, Лий, Бордо и Тулон, като билетите за всички от тях са разпродадени.

На 15 ноември 2004 издават петия си албум - "The Silent Force", изключително успешен в Европа. Още в първите два месеца след излизането си, албумът достига златен статус в Германия и Холандия. През февруари 2005 г. печелят наградата „Едисън“ за най-добра холандска група. През януари 2007 г. Within Temptation пускат пилотното парче от новия си албум "The Heart of Everything". Песента се казва "What Have You Done", а две седмици по-късно излезе и втората версия на видеото към сингъла.

Състав:
* Шарон ден Адел - вокали
* Робърт Уестърхолт - китара
* Руд Адрианус Йоли - китара
* Йеровн ван Вен - бас китара
* Мартин Сперенберг - синтезатор
* Стефен ван Хестрегт - барабани


Дискография:
Албуми:

* "Enter" (1997)
* "Mother Earth" (2001)
* "The Silent Force" (2004)
* "The Heart of Everything" (2007)
* "An Acoustic Night at the Theatre" (2009)
* "The Unforgiving" (2011)


Сингли
* "Restless" (1997)
* "Our Farewell" (2000)
* "Ice Queen" (2001)
* "Mother Earth" (2003)
* "Running Up That Hill" (2003)
* "Stand My Ground" (2004)
* "Memories" (2005)
* "Angels" (2005)
* "The Howling" (2006)
* "What Have You Done" (2007)
* "Utopia" (Featuring Chris Jones) (2009)
Върнете се в началото Go down
https://the-infernal-devices.bulgarianforum.net
Lily
Мундан
Мундан
Lily


Брой мнения : 112
Join date : 06.04.2011
Age : 30
Местожителство : София, България

Within Temptation Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Within Temptation   Within Temptation EmptyЧет Апр 07, 2011 6:51 am

Добре че бяха Дневниците на вампира, че да разбера за тази група. Не са ми сред топ 10 любими групи, но имат яки песни
Върнете се в началото Go down
http://teenobsession.forumotion.com/forum
Nuriko
Aдминистратор
Aдминистратор
Nuriko


Брой мнения : 707
Join date : 03.04.2011
Age : 35
Местожителство : Ада

Within Temptation Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Within Temptation   Within Temptation EmptyЧет Апр 07, 2011 2:08 pm

Направо са си върховни. Отдавна ги знам и много им се радвам. А от новия им албум направо се разтапям.
Върнете се в началото Go down
https://the-infernal-devices.bulgarianforum.net
Scarlet .
Мундан
Мундан
Scarlet .


Брой мнения : 32
Join date : 15.04.2011
Age : 28
Местожителство : Hell

Within Temptation Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Within Temptation   Within Temptation EmptyПон Май 02, 2011 8:55 pm

Всяка една тяхна песен все едно за мене е правена.. А клиповете са адски смислени и свързани с песента. Страшни са.
Най-любима: Frozen
Върнете се в началото Go down
Nuriko
Aдминистратор
Aдминистратор
Nuriko


Брой мнения : 707
Join date : 03.04.2011
Age : 35
Местожителство : Ада

Within Temptation Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Within Temptation   Within Temptation EmptyПон Май 02, 2011 10:12 pm

Моите любими са твърде много: A Demon’s Fate, Believer, Blue Eyes, Fire And Ice, Lost, Stairway to the Skies, Utopia, Where Is the Edge..... и това са само от песните, който са в момента на компа ми.
Върнете се в началото Go down
https://the-infernal-devices.bulgarianforum.net
black_raven
Мундан
Мундан
black_raven


Брой мнения : 39
Join date : 19.06.2011

Within Temptation Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Within Temptation   Within Temptation EmptyНед Юни 19, 2011 1:04 am

Страхотни са! Харесвам почти всичките им песни. Просто няма как да избера любима.
Върнете се в началото Go down
stasungera
Мундан
Мундан



Брой мнения : 51
Join date : 20.06.2011

Within Temptation Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Within Temptation   Within Temptation EmptyПон Юни 20, 2011 2:19 am

Невероятна, велика група, която ми влезе под кожата още когато ги слушах за първи път. Просто имат... един докосващ струните на душата ми стил, който ме кара да бленувам и да искам още и още. Любимите ми песни са много, но тези които изпъкват са: "Memories", "Dangerous Mind", "Frozen", "What Have You Done".
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Within Temptation Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Within Temptation   Within Temptation Empty

Върнете се в началото Go down
 
Within Temptation
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Within Temptation - Why Not Me
» Within Temptation - Where Is The Edge?
» Within Temptation - Lost
» Within Temptation - Fire And Ice
» Within Temptation - In The Middle Of The Night

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Infernal Devices :: Телевизия - Филми, Сериали, Музика :: Музика-
Идете на: