The Infernal Devices
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Infernal Devices - фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Лунен календар
CURRENT MOON
Очаквайте
Издателства
"Безсмъртна любима: Вечен живот" (Книга 1) by Кейт Тиърнан 3186701f -------------------------- "Безсмъртна любима: Вечен живот" (Книга 1) by Кейт Тиърнан 2444376y -------------------------- "Безсмъртна любима: Вечен живот" (Книга 1) by Кейт Тиърнан 3186845E -------------------------- "Безсмъртна любима: Вечен живот" (Книга 1) by Кейт Тиърнан 3217669R -------------------------- "Безсмъртна любима: Вечен живот" (Книга 1) by Кейт Тиърнан 2450868t
Top posting users this month
No user

 

 "Безсмъртна любима: Вечен живот" (Книга 1) by Кейт Тиърнан

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
trotinetka
Долноземец
Долноземец
trotinetka


Брой мнения : 240
Join date : 03.04.2011
Age : 28

"Безсмъртна любима: Вечен живот" (Книга 1) by Кейт Тиърнан Empty
ПисанеЗаглавие: "Безсмъртна любима: Вечен живот" (Книга 1) by Кейт Тиърнан   "Безсмъртна любима: Вечен живот" (Книга 1) by Кейт Тиърнан EmptyПон Апр 04, 2011 5:46 pm

"Безсмъртна любима: Вечен живот" (Книга 1) by Кейт Тиърнан Parva_12
Вечен живот

книга първа от най-новата ърбънфентъзи трилогия „Безсмъртна любима” от Кейт Тиърнан

Бях в Лондон. Бях с приятели, както обикновено. Купонясвахме, както обикновено...

Случвало ли ви се е да си живеете живота, да живеете в собствената си реалност и в един момент става нещо... Виждате нещо или чувате нещо и внезапно светът ви се разбива на хиляди парчета... остро, горчиво осъзнаване. Снощи с мен се случи точно това...

Ново име, нов град, нов живот. Настасия го прави твърде често, за да помни точната бройка. И едва ли скоро ще престане, защото нищо не свършва в живота ти..., когато си безсмъртен.

Затова Настасия търси убежище в дом за безсмъртни, които успешно се справят с бремето на вечния живот. При тях тя намира сигурност – хора, които я разбират и й помагат. Там среща великолепния, невъзможно привлекателен Рейн и двамата откриват, че помежду им има някаква необяснима връзка…


В живота й от векове не са се появявали такива чувства, такава страст. Но дали тази зараждаща се любов няма да се окаже и обречена?
И дали този нов град ще е ключът към нейното спасение – или към нейната смърт…
Защото, когато живееш вечно, миналото ти има време да те настигне...
Завладяваща история за приятелството и тайните, за вечната борба и предопределената любов.
Кейт Тиърнан е автор на над 70 книги. Но признава, че най-голямото й предизвикателство е ърбънфентъзи трилогията „Безсмъртна любима” – паранормална романтика, съчетаваща любов, която продължава да живее през вековете, и свят, изпълнен с магия. „Вечен живот” е книга първа.
Писателката с рождено име Габриел Шарбоне живее с двете си дъщери, двама доведени синове, съпруг, един пудел и „злополучен” брой котки в Северна Каролина. Обожава гробища, страда от агорафобия и обича да чете еротични книги.


Технически параметри:
Дата на издаване: 31.01.2011 г.
Меки корици
Цена: 11,90 лв.

Мнения на читатели
„Беше истинско удоволствие да чета „Безсмъртна любима”! Това е една от онези поредици, които ми напомнят защо някога харесах паранормалната романтика и защо продължавам да търся нови и нови книги от този жанр. Хубавите книги просто си заслужават времето, прекарано с тях.”

„Обикновено не чета фентъзи романи, но този е наистина страхотен! Хареса ми как в историята се преплитат магията и народните легенди, но най-важното е, че това е страхотна любовна история за откриването на истинското ти Аз. Насти е изключително реален образ. Като цяло изпитах истинско удоволствие от книгата!"

„Вечен живот”е изумителна книга. Всяка страница ми достави удоволствие. Беше пълна с множество изненадващи обрати – най-вече свързани с главните герои и тяхното минало, което придава невероятна динамика и прави историята интересна. Всеки път когато се опитвах да оставя книгата, само след няколко минути ми се приискваше да започна да я чета отново. Препоръчвам „Безсмъртна любима” на всички, които обичат да четат романтични романи с фентъзи елементи.”

Прочети откъс:
Spoiler:
Върнете се в началото Go down
http://the-uni.eu/
swetim
Мундан
Мундан
swetim


Брой мнения : 41
Join date : 18.04.2011

"Безсмъртна любима: Вечен живот" (Книга 1) by Кейт Тиърнан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Безсмъртна любима: Вечен живот" (Книга 1) by Кейт Тиърнан   "Безсмъртна любима: Вечен живот" (Книга 1) by Кейт Тиърнан EmptyСря Юни 29, 2011 10:14 pm

Обожавам я тази книга! Доста по-различна е от другите, има си страхотен сюжет и история от миналото. Обичам Рейн, а Настасия е една от малкото героини, които никога не ме е дразнила.
Върнете се в началото Go down
 
"Безсмъртна любима: Вечен живот" (Книга 1) by Кейт Тиърнан
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Страст - Лорън Кейт, книга трета
» "Паднали Ангели: Терзания" (Книга 2) by Лорън Кейт
» Любима мисъл
» "Паднали Ангели" by Лорън Кейт
» Спечелете "Страст" на Лорън Кейт

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Infernal Devices :: Книги :: Издателство "Кръгозор"-
Идете на: