The Infernal Devices
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Infernal Devices - фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Лунен календар
CURRENT MOON
Очаквайте
Издателства
"Вълците от Мърси Фолс: Копнеж" (Книга 2) by Маги Стийвотър 3186701f -------------------------- "Вълците от Мърси Фолс: Копнеж" (Книга 2) by Маги Стийвотър 2444376y -------------------------- "Вълците от Мърси Фолс: Копнеж" (Книга 2) by Маги Стийвотър 3186845E -------------------------- "Вълците от Мърси Фолс: Копнеж" (Книга 2) by Маги Стийвотър 3217669R -------------------------- "Вълците от Мърси Фолс: Копнеж" (Книга 2) by Маги Стийвотър 2450868t
Top posting users this month
No user

 

 "Вълците от Мърси Фолс: Копнеж" (Книга 2) by Маги Стийвотър

Go down 
+2
Laura-C
trotinetka
6 posters
АвторСъобщение
trotinetka
Долноземец
Долноземец
trotinetka


Брой мнения : 240
Join date : 03.04.2011
Age : 28

"Вълците от Мърси Фолс: Копнеж" (Книга 2) by Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: "Вълците от Мърси Фолс: Копнеж" (Книга 2) by Маги Стийвотър   "Вълците от Мърси Фолс: Копнеж" (Книга 2) by Маги Стийвотър EmptyПон Апр 04, 2011 5:27 pm

"Вълците от Мърси Фолс: Копнеж" (Книга 2) by Маги Стийвотър Parvakoricakopnej

Едно момче копнее да остане човек...
Едно момиче копнее да бъде с него...


Сам и Грейс трябва да се борят, за да останат заедно. За него това означава да се пребори с миналото си на вълк... и да открие начин да оцелее занапред. За нея – да скрие една много опасна тайна и да се изправи лице в лице с едно все по-несигурно бъдеще.

Сам
Няма да позволя това да бъде моето сбогуване. Направил съм хиляда хартиени птички, носещи спомените за двама ни с Грейс, и съм произнесъл своето желание. Ще открия лек. А после ще открия Грейс…

Грейс
Живот, изтъкан от обещания за неща, които биха могли да се случат: купчина с документи за постъпване в колеж, тръпката от спането под висящи от тавана хартиени птички, бъдещето, което се крие в усмивката на Сам.


Това бе живот, който не исках да оставя зад себе си.
Това бе живот, който не исках да забравя.



История за една любов.
За различните видове любов и за онази любов, която може да накара хората да направят немислими неща.
Тя е мъчителна и въодушевяваща, тя ги освобождава и оковава в плен, тя ги съблазнява и плаши. Докато целият им свят се разпада, само любовта ги държи заедно. Ще бъде ли достатъчно? Ще имат ли време?


След „Тръпка“ феновете искаха още. След „Копнеж“ ще умоляват за това… „Завинаги“


Върнете се в началото Go down
http://the-uni.eu/
Laura-C
Мундан
Мундан
Laura-C


Брой мнения : 82
Join date : 02.05.2011
Age : 35
Местожителство : Wasteland, Mistvalley

"Вълците от Мърси Фолс: Копнеж" (Книга 2) by Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Вълците от Мърси Фолс: Копнеж" (Книга 2) by Маги Стийвотър   "Вълците от Мърси Фолс: Копнеж" (Книга 2) by Маги Стийвотър EmptyСъб Юни 04, 2011 5:21 pm

Много ми харесаха и двете книги за Вълците от Мърси Фолс. Сега с нетърпение чакам "Завинаги"!
Върнете се в началото Go down
neko
Мундан
Мундан
neko


Брой мнения : 40
Join date : 05.06.2011

"Вълците от Мърси Фолс: Копнеж" (Книга 2) by Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Вълците от Мърси Фолс: Копнеж" (Книга 2) by Маги Стийвотър   "Вълците от Мърси Фолс: Копнеж" (Книга 2) by Маги Стийвотър EmptyНед Юни 05, 2011 4:14 am

Много сладка книжка!
Върнете се в началото Go down
black_raven
Мундан
Мундан
black_raven


Брой мнения : 39
Join date : 19.06.2011

"Вълците от Мърси Фолс: Копнеж" (Книга 2) by Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Вълците от Мърси Фолс: Копнеж" (Книга 2) by Маги Стийвотър   "Вълците от Мърси Фолс: Копнеж" (Книга 2) by Маги Стийвотър EmptyНед Юни 19, 2011 12:45 am

Много хубава поредица. Леко е тъжна на моменти, но иначе много ми пареса. И определено е нещо ново като идея. Някой знае ли кога ще излезе "Завинаги"?
Върнете се в началото Go down
Nuriko
Aдминистратор
Aдминистратор
Nuriko


Брой мнения : 707
Join date : 03.04.2011
Age : 35
Местожителство : Ада

"Вълците от Мърси Фолс: Копнеж" (Книга 2) by Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Вълците от Мърси Фолс: Копнеж" (Книга 2) by Маги Стийвотър   "Вълците от Мърси Фолс: Копнеж" (Книга 2) by Маги Стийвотър EmptyНед Юни 19, 2011 12:49 am

Доколкото знам сега юли месец ще е официалната премиера на книжката, така че дано да есента да е у нас. Мисля че някъде имаше дата за официалната премиера, но нямаме никакви данни за у нас кога ще да е.
Върнете се в началото Go down
https://the-infernal-devices.bulgarianforum.net
perla333
Мундан
Мундан



Брой мнения : 9
Join date : 19.06.2011

"Вълците от Мърси Фолс: Копнеж" (Книга 2) by Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Вълците от Мърси Фолс: Копнеж" (Книга 2) by Маги Стийвотър   "Вълците от Мърси Фолс: Копнеж" (Книга 2) by Маги Стийвотър EmptyНед Юни 19, 2011 12:50 am

Имам я, но още не съм намерила време да я прочета..Надявам се лятото да имам време да поправя тази моя грешка.
Върнете се в началото Go down
black_raven
Мундан
Мундан
black_raven


Брой мнения : 39
Join date : 19.06.2011

"Вълците от Мърси Фолс: Копнеж" (Книга 2) by Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Вълците от Мърси Фолс: Копнеж" (Книга 2) by Маги Стийвотър   "Вълците от Мърси Фолс: Копнеж" (Книга 2) by Маги Стийвотър EmptyНед Юни 19, 2011 1:50 am

Nuriko написа:
Доколкото знам сега юли месец ще е официалната премиера на книжката, така че дано да есента да е у нас. Мисля че някъде имаше дата за официалната премиера, но нямаме никакви данни за у нас кога ще да е.

Мерси много Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





"Вълците от Мърси Фолс: Копнеж" (Книга 2) by Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Вълците от Мърси Фолс: Копнеж" (Книга 2) by Маги Стийвотър   "Вълците от Мърси Фолс: Копнеж" (Книга 2) by Маги Стийвотър Empty

Върнете се в началото Go down
 
"Вълците от Мърси Фолс: Копнеж" (Книга 2) by Маги Стийвотър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» "Вълците от Мърси Фолс: Тръпка" (Книга 1) by Маги Стийвотър
» "Балада" (Книга 2) by Маги Стийвотър
» "Ридание" (Книга 1) by Маги Стийвотър
» Завинаги (книга трета) - Маги Стийвотър
» Любимата ми книга...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Infernal Devices :: Книги :: Издателство "Кръгозор"-
Идете на: