The Infernal Devices
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Infernal Devices - фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Лунен календар
CURRENT MOON
Очаквайте
Издателства
"Какво общо има любовта?" by Луси Бродбент 3186701f -------------------------- "Какво общо има любовта?" by Луси Бродбент 2444376y -------------------------- "Какво общо има любовта?" by Луси Бродбент 3186845E -------------------------- "Какво общо има любовта?" by Луси Бродбент 3217669R -------------------------- "Какво общо има любовта?" by Луси Бродбент 2450868t
Top posting users this month
No user

 

 "Какво общо има любовта?" by Луси Бродбент

Go down 
АвторСъобщение
trotinetka
Долноземец
Долноземец
trotinetka


Брой мнения : 240
Join date : 03.04.2011
Age : 28

"Какво общо има любовта?" by Луси Бродбент Empty
ПисанеЗаглавие: "Какво общо има любовта?" by Луси Бродбент   "Какво общо има любовта?" by Луси Бродбент EmptyПон Апр 04, 2011 5:25 pm

"Какво общо има любовта?" by Луси Бродбент Vzj6ux

Парите или любовта? Парите, естествено, би казала Изабела Спайърс.

Когато напуска родната Великобритания, за да стане бавачка в семейството на всемогъщия холивудски агент Стивън Шо, деветнайсетгодишната Бела има план - да се омъжи възможно най-бързо за някой богаташ и да заживее като на кино. Според красивата и находчива Бела, единствено парите са в състояние да й помогнат да загърби тежкото си минало и да й дадат безценните сигурност и спокойствие. След светкавична сватба в Лас Вегас, Бела се сдобива с така мечтания богат и красив съпруг и бездънна банкова сметка, но приказката не продължава дълго. Когато всичко около нея се сгромолясва като колода карти, Бела отново трябва да се справя сама. По дългия път, който ще извърви, постепенно тя ще научи, че щастието не се купува с пари, а когато отново я попитат "Парите или любовта?", тя може би ще отговори "Любовта", а може би ще каже "Защо не и двете?"

Откъс:
Spoiler:

Луси Бродбент е британска журналистка, която работи и живее в Западен Холивуд. Статиите й за живота в Холивуд се публикуват в редица издания, между които "Индипендънт", "Мари Клер", "Хелоу" и др. За разлика от своята героиня, която заминава от Англия за Ел Ей с едничката цел да се омъжи за пари, тя е отишла там, за да ги спечели с труд. Днес живее в Лос Анджелис и всяка сутрин се събужда с трима мъже в леглото - съпруга си и двете им момчета.

Пет интересни обстоятелства около Луси Бродбент:

1. За разлика от героинята на моя роман, която заминава от Англия за Ел Ей с едничката цел да се омъжи за пари, аз пристигнах тук преди тринайсет години, за да ги спечеля с труд като журналист.
2. Обядвала съм с повече знаменитости, отколкото могат да се похвалят повечето агенти, макар те надали си спомнят за мен, а не веднъж съм била човекът, взел последното интервю от някоя холивудска звезда. Нищо работа.
3. Преди да дойда в Холивуд работех като пътуващ репортер за списание „Хелоу”, а веднъж – и понеже обичам твърде много шоколад, едва ли ще успея да повторя този подвиг – изкачих Килиманджаро.
4. Най-голямата ми амбиция е някога да се напъхам в дрехите, които висят в гардероба ми.
5. Живея в Западен Холивуд и всяка сутрин се събуждам с трима мъже в леглото – съпругът ми, чието място е там, и двете ни момчета, които нямат съвсем никаква работа в него.
Върнете се в началото Go down
http://the-uni.eu/
 
"Какво общо има любовта?" by Луси Бродбент
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Вампирите - общо за тях
» Любовта и червената роза
» Какво правите в момента?
» Ако се събудиш до предишния какво ще сториш ?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Infernal Devices :: Книги :: Издателство "Колибри"-
Идете на: