The Infernal Devices
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Infernal Devices - фен форум
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Лунен календар
CURRENT MOON
Очаквайте
Издателства
"Нощна сянка" (Книга 1) by Андреа Креймър 3186701f -------------------------- "Нощна сянка" (Книга 1) by Андреа Креймър 2444376y -------------------------- "Нощна сянка" (Книга 1) by Андреа Креймър 3186845E -------------------------- "Нощна сянка" (Книга 1) by Андреа Креймър 3217669R -------------------------- "Нощна сянка" (Книга 1) by Андреа Креймър 2450868t
Top posting users this month
No user

 

 "Нощна сянка" (Книга 1) by Андреа Креймър

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Nuriko
Aдминистратор
Aдминистратор
Nuriko


Брой мнения : 707
Join date : 03.04.2011
Age : 35
Местожителство : Ада

"Нощна сянка" (Книга 1) by Андреа Креймър Empty
ПисанеЗаглавие: "Нощна сянка" (Книга 1) by Андреа Креймър   "Нощна сянка" (Книга 1) by Андреа Креймър EmptyПон Апр 04, 2011 5:04 pm

"Нощна сянка" (Книга 1) by Андреа Креймър Nightshade

Тя може да контролира глутницата си, но не и сърцето си...
Кала Тор винаги е знаела какво я очаква: след като завърши гимназията "Маунтин Скул", тя ще бъде партньорка на алфа вълка Рен Ларош, ще се бие рамо до рамо с него, ще управлява тяхната глутница и ще брани свещените места на Пазителите. Ала когато нарушава законите на своите господари, спасявайки живота на красиво човешко момче, излязло на излет в планината, Кала започва да поставя под съмнение предначертания си път, своето съществуване и дори света, който познава. Ако последва сърцето си, може да изгуби всичко, дори живота си. Струва ли си да плати най-високата цена за забранената си любов?


Бестселър на НЮ ЙОРК ТАЙМС.
Преведена на 19 езика.


"Вълнуваща и секси, "Нощна сянка" е изпълнена с достатъчно напрежение и неизвестност, за да ме накара да прелиствам страница след страница цяла нощ. Бях мигновено въвлечена в изкусителния, заплетен свят на Андреа, където хората са просто пионки в лапите на могъща глутница вълци и нищо не е каквото изглежда. "Нощна сянка" ще ви остави да гадаете до самия край."
Бека Фицпатрик, автор на бестселъра на Ню Йорк Таймс "Ш-ш-шт"

"Изпълнена с любов, страст, напрежение, екшън и стихийност, "Нощна сянка" е като искрящ, тъмен диамант. Изкусно написан, завладяващ разказ за любов и предателство, който умело разглежда връзката между вярност и сляпо подчинение."
Синтия Лейтич Смит, автор на бестселъра на Ню Йорк Таймс "Eternal"


Андреа Креймър прекарва детството си в мечти, докато броди из горите на Северен Уисконсин. Днес тя живее в Минесота, ала продължава да смята за свой дом не Средния Запад, а Канадския щит.
Андреа винаги е обичала да пише и никога не е преставала да го прави, ала едва наскоро навлиза в дълбоките води на професионалното писане. Когато не твори, Андреа преподава история в приятен колеж за свободни изкуства в Сейнт Пол.

В малкото си свободно време тя съзерцава дърветата, спасява зайчета от хищни котки и заедно със своя съпруг измисля имена за малките си кученца, порода мопс. Освен това притежава злощастната склонност да разлива разни неща – бели килими, пазете се!
Върнете се в началото Go down
https://the-infernal-devices.bulgarianforum.net
Laura-C
Мундан
Мундан
Laura-C


Брой мнения : 82
Join date : 02.05.2011
Age : 35
Местожителство : Wasteland, Mistvalley

"Нощна сянка" (Книга 1) by Андреа Креймър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Нощна сянка" (Книга 1) by Андреа Креймър   "Нощна сянка" (Книга 1) by Андреа Креймър EmptyВто Май 31, 2011 5:02 pm

Това е една от любимите ми книги за върколаци. В началото вървеше малко монотонно, но после се засили, а финалът направо ме разби. Чакам с нетърпение втората книга.
Върнете се в началото Go down
JoInT{}MaNia4ka
Мундан
Мундан
JoInT{}MaNia4ka


Брой мнения : 52
Join date : 09.06.2011
Age : 31
Местожителство : Плевен

"Нощна сянка" (Книга 1) by Андреа Креймър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Нощна сянка" (Книга 1) by Андреа Креймър   "Нощна сянка" (Книга 1) by Андреа Креймър EmptyЧет Юни 09, 2011 8:09 am

Оле, таз книга е удивителна. Бях си я закупила, защото исках малко почивка от вампирите и да мина на върколаци.
Стилът на писане беше очарователен. Лек и приятен.
Даже бях участвала в един конкурс с направата на постер за тази поредица.
Втората книга ще е доста интересна. Обедена съм.
Върнете се в началото Go down
swetim
Мундан
Мундан
swetim


Брой мнения : 41
Join date : 18.04.2011

"Нощна сянка" (Книга 1) by Андреа Креймър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Нощна сянка" (Книга 1) by Андреа Креймър   "Нощна сянка" (Книга 1) by Андреа Креймър EmptyСря Юни 29, 2011 9:46 pm

Книгата е доста добра, но аз очаквах малко повече. Все пак ще следя как ще се развият нещата във втората книга.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





"Нощна сянка" (Книга 1) by Андреа Креймър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Нощна сянка" (Книга 1) by Андреа Креймър   "Нощна сянка" (Книга 1) by Андреа Креймър Empty

Върнете се в началото Go down
 
"Нощна сянка" (Книга 1) by Андреа Креймър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Нощна звезда (книга пета) на Алисън Ноел
» Сянка на съмнение
» Любимата ми книга...
» Книга или филм
» Препоръчай ми книга

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Infernal Devices :: Книги :: Издателство "Ибис"-
Идете на: